I virsu
Atgal
VAIKŠTYNĖ ACTIVALL, DYDIS 1
VAIKŠTYNĖ ACTIVALL, DYDIS 1 VAIKŠTYNĖ ACTIVALL, DYDIS 1 VAIKŠTYNĖ ACTIVALL, DYDIS 1 VAIKŠTYNĖ ACTIVALL, DYDIS 1 VAIKŠTYNĖ ACTIVALL, DYDIS 1 VAIKŠTYNĖ ACTIVALL, DYDIS 1

VAIKŠTYNĖ ACTIVALL, DYDIS 1

Prekės kodas
ACTIVALL_1
1445.00 €
4989.30 Lt
  • Pristatymas į namus (€ 0)
  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • 24 mėnesių garantinis laikotarpis

APRAŠYMAS

Lengva ir stabili vaikštynė ACTIVALL gali būti sėkmingai naudojama kasdieniniais reabilitacijos tikslais  ne tik ligoninėse ir reabilitacijos skyriuose, bet ir paciento namuose. Ši priemonė yra 5 dydžių, todėl ja gali naudotis skirtingų amžiaus grupių pacientai. Tai gali būti puikus pagalbininkas ir pirmuosius  žingsnius bandančiam žengti vaikui. 

Saugi ir patogi padėtis vaikštynėje yra tiesi. Stovėdamas tokioje padėtyje pacientas pripranta prie vertikalios pozicijos ir geriau išlaiko pusiausvyrą. Vidiniai organai, kraujotakos sistema prisitaiko prie naujų sąlygų ir didesnio krūvio. Pacientas gali pakankamai ilgai stovėti tiesioje padėtyje, tuo pat metu atlikti pratimus ar įprastas kasdienines veiklas ir t.t. Prietaisas yra saugus ir išlieka tvirtas bei stabilus net pacientui praradus sąmonę.

 Standartinė komplektacija: 
Rėmas su ratukais ir stovėjimo stabdžiais (2 galiniai ratukai su trinties stabdžiais, kurių naudojimas leidžia pacientui prisitaikyti judėjimo su ACTIVAL  greitį).
 Reguliuojama apsauginė krūtinės atrama, kurios  aukštis priklauso nuo to, kaip pacientas valdo savo krūtinę. Jeigu  pacientas gerai išsilaiko vertikalioje pozicijoje, tam nereikia daug pastangų ir jis jaučiasi saugiai, suveržimo žiedas gali būti pritvirtintas žemiau. Nepaisant to, tokiu atveju vaikščiojimo procesas turi būti pradedamas suveržimo žiedą pritvirtinus ties pažastimis ir po to palaipsniui leidžiant žemyn. 
Reguliuojama apsauginė dubens atrama turėtų būti ties apatinių galūnių gūbriu. Po to, kai nustatysite aukštį, turite tiksliai  sureguliuoti dubens atramos padėtį (reguliuojama pirmyn ir atgal), nes nuo to priklauso tinkama liemens ir dubens padėtis. Ideali pozicija yra tada, kai rankos, liemuo ir klubai yra vienoje linijoje. 
Dubens diržai, juosiami tarp naudotojų kojų,  apsaugo pacientą nuo išgriuvimo iš įrenginio. Labai svarbu juos tinkamai sureguliuoti tam, kad naudotojas jaustusi saugiai ir patogiai. 
 Pasirinktinai, kojų skyriklis arba kojų stabilizatorius.

Visada vaikštynę pacientui pritaikyti ir parodyti, kaip atlikti pratimus, turėtų tik tinkamai išmokytas personalas. Prieš pradėdami  naudotis vaikštyne, turėtumėte užblokuoti ratų stabdžius bei atlaisvinti dubens ir krūtinės atramas. Neužblokavus vaikštynės ratų pacientui keliantis ji gali palinkti ir pacientas rizikuoja pargriūti, ką nors susilaužyti ar kitaip susižeisti. Atsisėdant į rėmą ar iš jo išlipant neturėtumėte remtis ant užpakalinių suveržimo žiedų užraktų, kol jie atidaryti, nes perkrovos atveju įtaisas gali nugriūti arba deformuotis taip, kad tvirtinimo užraktas nebeveiks tinkamai.

 Prašome kreiptis dėl papildomos komplektacijos ar kitos informacijos. Mes pasiruošę jums padėti!

Kiekviena vaikštynė ACTIVALL  gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Vaikštynę valykite drėgnu skudurėliu, nenaudokite agresyvių valymo priemonių ir tirpiklių.

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 25
Svoris, kg 13.5
Bendras aukštis, cm 54
Bendras plotis, cm 59
Bendras ilgis, cm 73

PANAŠIOS PREKĖS