I virsu

Slaugos lovos

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti Lietuvos žmonėms aukščiausios kokybės ir puikaus funkcionalumo slaugos lovas Burmeier. Tai užtikrintai puikiausias pasirinkimas. Siūlome rinktis iš itin plataus Vokietijos specializuoto elektrinių funkcinių lovų asortimento. Mielai padėsime išsirinkti tinkamiausią slaugos lovą ir čiužinį, rekomenduosime užvalkalą bei nemokamai pristatysime ir apmokysime sėkmingai naudotis.

Kokias funkcijas turi Kid-Man® slaugos lovos?

Vertikali padėtis - aukščiausias kokybės standartas slaugant artimąjį. Lova pakelia gulintį asmenį į vertikalią sėdėjimo padėtį, o paskui į atsistojimo arba atgal į gulimąją padėtį.

Su pulteliu - lovos valdomos elektroninio nuotolinio pultelio pagalba. Palengvina žmonėms turintiems judėjimo problemų, kuriems sunku patiems pasisukti, pasikelti ir pakeisti padėtį. Valdymas nuotoliniu pulteliu leidžia savarankiškai koreguoti lovos čiužinio padėtį, tuo pačiu keičiant vartotojo gulėjimo padėtį ir gerinant komfortą.

Aukščio reguliavimas - atsižvelgiant į paciento sveikatos būklę ir kitas aplinkybes, svarbu atkreipti dėmesį į slaugos lovos aukščio reguliavimą. Tai daro įtaką ne tik slaugytojo kasdienybei, bet ir paciento saugumui - sumažina sužalojimo riziką, pavyzdžiui - išslysti iš lovos.

Lovos atramų reguliavimas - tai turbūt svarbiausias slaugos lovos aspektas. Kid-Man® funkcionalios lovos turi galimybę pakoreguoti miego paviršiaus galvos ir kojų atramų padėtį, kad vartotojui būtų kuo patogiau.