I virsu

Vežimėliai

Vežimėliai padeda lengviau judėti žmonėms, kurie dėl tam tikrų priežasčių yra suvaržyti judėti. Kid-Man® siūlo vežimėlius įvairių dizainų bei modelių: pervežimo, sunkiasvoriams, daugiafunkcinius bei aktyvaus tipo. Suteikiame konusltaciją atsižvelgiant į žmogaus ūgį ir svorį, kūno laikyseną, fizinį stabilumą bei judėjimo suvaržymus. Taip pat prie vežimėlių galime pasiūlyti oro, porolonines ir anatomines pagalves.
Mes mielai padėsime išsirinkti tinkamiausią vežimėlį pagal jūsų poreikius ir sąlygas!


 

Kuo skiraisi Kid-Man® parduotuvėje pardavinėjami vežimėlių modeliai?

Universalus neįgaliųjų vežimėlis - mūsų populiariausias modelis, tvirtos ir patikimos konstrukcijos universalus neįgaliojo vežimėlis, pritaikytas žmonėms iki 120 kg. Dėl metalinės konstrukcijos vežimėlį lengva sulankstyti transportavimui. Tai puikus kokybės ir kainos derinys.

Sustiprintas neįgaliųjų vežimėlis - tinkamas žmonėms, turintiems didesnį svorį. Sustiprinta metalinė konstrukcija su dviguba kryžme, atlaikančia dideles apkrovas. Tai padidinto patvarumo ir ilgaamžis universalus neįgaliojo vežimėlis puikiai tinkantis tiek individualiam, tiek viešam naudojimui.

Daugiafunkcinis vežimėlis - aukščiausios kokybės komfortas - prisitaiko pagal kiekvieno vartotojo poreikius bei kūno proporcijas. Vežimėlis aprūpintas ergonomiškomis nugaros bei sėdynės atramomis, kurios užtikrina taisyklingą kūno padėtį. Vežimėlio modelis taip pat turi daug papildomų funkcijų ir galimybių, štai kelios iš jų - sumontuoti dvejopi stabdžiai bei galima reguliuoti galvos atlošą pagal individualius poreikius ir pageidavimus taip pat lengva sureguliuoti nenaudojant papildomų įrankių. Mes mielai padėsime išsirinkti tinkamiausią vežimėlį pagal jūsų poreikius ir sąlygas.