I virsu

Ramentai

Kid-Man® ramentai yra techninė pagalba žmonėms, patyrusiems kojų, nugaros, klubų traumas ar ligas, kenčiantiems skausmus. Reabilitacinis procesas dažniausiai būna gana ilgas, todėl reikalinga speciali techninė pagalbos priemonė. Ramentai turi atitikti naudotojo ūgį, svorį ir kitus asmens poreikius, tokius kaip ramento tipą ar net spalvą.
Padėsime pasirinkti tinkamus ramentus atsižvelgiant į sužalojimus, ligą ir bendrą jūsų sveikatą, kurie būtų labiausiai tinkami naudoti kasdien.

Kokius ramentus galite įsigyti parduotuvėje Kid-Man®?

Alkūniniai ramentai - dažniausiai tinka tais atvejais, kai reikalingas ilgesnis gydymas ar nuolatinis priemonės naudojimas. Tokio tipo ramentams reikia daugiau jėgos iš viršutinės kūno dalies. Tuo pat metu šios techninės priemonės suteikia daugiau galimybių valdyti savo kūno judesius.

Pažastų ramentai - pažastiniai ramentai dažniausiai naudojami dėl trumpalaikių traumų ir ligų, tačiau ypač svarbu užtikrinti, kad ramentai būtų tinkamai naudojami ir pritaikyti. Jei Jūsų viršutinė kūno dalis nėra pakankamai tvirta, šie ramentai gali būti geras pasirinkimas, nes jie suteikia atramą. Šio tipo ramentai taip pat rekomenduojami jei Jums sunku išlaikyti pusiausvyrą.