I virsu
Pridėkite daugiau prekių, kad galėtumėte palyginti
Uzdaryti
Atgal
VONIOS SUOLIUKAS
VONIOS SUOLIUKAS VONIOS SUOLIUKAS VONIOS SUOLIUKAS

VONIOS SUOLIUKAS

Prekės kodas
02-6030A

APRAŠYMAS

Stabilus,  lengvai valomas ir dezinfekuojamas vonios suoliukas  naudojamas lengvesniam įlipimui/išlipimui iš vonios. Viena pusė statoma į vonią, kita pusė remiasi į grindis. 

Jis pagamintas iš tvirto, neslidaus plastiko ir kokybiško aliuminio.  Sėdimoji dalis – su skylutėmis vandeniui nubėgti, patogus nugaros atlošas – su išpjova. Yra atrama rankai vienoje pusėje. Tinka asmenims iki 100 kg svorio.

Sėdynės aukštis keičiamas reguliuojant kojelių ilgį. Kiekvienoje kojelėje yra skylutės aukščiui fiksuoti. Paspauskite fiksavimo mygtuką į vidų, ištraukite teleskopinę kojelę iš išorinio vamzdžio, nustatykite aukštį norimoje padėtyje (fiksavimo mygtukas išorėje). Rūpinkitės savo saugumu – prieš naudodami suoliuką įsitikinkite, ar visos kojelės nustatytos tame pačiame aukštyje, ar tvirtai užsifiksavę.

Kiekvienas vonios suoliukas gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Suoliuką rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių, nuvalius – nusausinti.

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas Jūsų saugumui!

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 100
Svoris, kg 4.7
Sėdynės aukštis, cm 43-53
Sėdynės plotis, cm 77

PANAŠIOS PREKĖS