I virsu
Atgal
DUŠO - TUALETO VEŽIMĖLIS AKVA GO
DUŠO - TUALETO VEŽIMĖLIS AKVA GO DUŠO - TUALETO VEŽIMĖLIS AKVA GO DUŠO - TUALETO VEŽIMĖLIS AKVA GO DUŠO - TUALETO VEŽIMĖLIS AKVA GO

DUŠO - TUALETO VEŽIMĖLIS AKVA GO

Prekės kodas
01-5209B

APRAŠYMAS

Ypač manevringas, aliumininis tualeto-dušo vežimėlis AKVA GO skirtas asmenims iki 120 kg svorio, turintiems laikinų ar ilgalaikių mobilumo problemų. Šis universalus vežimėlis, pagal poreikį, gali būti naudojamas  pervežimui patalpose,  taip pat kaip tualeto ar dušo kėdė. Naudotojas gali savarankiškai judėti sukdamas metalinius varymo lankus, esančius šalia galinių ratų, arba vežimėlį gali varyti palydovas, naudodamasis stūmimo rankenomis, sumontuotomis virš atlošo. Visos vežimėlio gamybos medžiagos yra atsparios korozijai, todėl jis puikiai tinkamas naudojimui dušo patalpose.

Vežimėlio sėdynės plotis – 43 cm, gylis – 42 cm. Jis turi patogius, atlenkiamus porankius ir pakeliamus pakojus. Rekomenduojame atramą pakelti sėdantis į vežimėlį ar iš jo iš šono. Važinėjant rankų atramos turi būti nuleistos. Pakojai yra atlenkiami ir pakišami po sėdyne. Norėdami tai padaryti kelkite juos į viršų. Pakelti pakojai neužsifiksuoja, todėl saugokite, kad gabenant jie nenukristų.

Priekinių vežimėlio ratų dydis – 12,5 cm, galinių – 61 cm.  Virš galinių greitos fiksacijos  ratų, iš abiejų vežimėlio pusių, sumontuoti stovėjimo stabdžiai,  įjungiami ar išjungiami specialia rankenėle. Stovėjimo stabdis privalo būti įjungtas sėdantis į vėžimėlį ar keliantis iš jo, tačiau juo negalima mažinti greičio.  Į vežimėlio komplektaciją įeina uždengiamas naktipuodis, įstatomas ant specialių laikiklių iš vežimėlio galo.

Kiekvienas
tualeto-dušo vežimėlis AKVA GO gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Vežimėlį rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių arba apkloti.

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!

FAILAI ATSISIUNTIMUI

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 120
Svoris, kg 17.5
Bendras aukštis, cm 95
Bendras plotis, cm 64
Bendras ilgis, cm 105
Sėdynės aukštis, cm 53
Sėdynės plotis, cm 44
Plotis tarp rankų atramų, cm 44
Sėdynės gylis, cm 42

PANAŠIOS PREKĖS