I virsu
Atgal
TUALETO KĖDĖ SUNKIASVORIUI KOMO HD
TUALETO KĖDĖ SUNKIASVORIUI KOMO HD TUALETO KĖDĖ SUNKIASVORIUI KOMO HD TUALETO KĖDĖ SUNKIASVORIUI KOMO HD

TUALETO KĖDĖ SUNKIASVORIUI KOMO HD

Prekės kodas
01-5205HD
81.00 €
279.68 Lt
  • Pristatymas į namus (€ 0)
  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • 24 mėnesių garantinis laikotarpis

APRAŠYMAS

Lengva ir kompaktiška  tualeto kėdė sunkiasvoriui KOMO HD – praktiškas ir patogus pasirinkimas sunkiai judantiems didesnio svorio  asmenims arba tais atvejais, kai nėra galimybių naudotis įprastu tualetu. Gali būti pritaikoma ir kaip tualeto paaukštinimas. 

8,1 kg sverianti kėdė skirta naudotojui iki 225 kg svorio. Rėmas pagamintas iš plieno, yra patogūs porankiai. Pagal poreikį itin paprastai,  reguliuojant kojelių ilgį (5 padėtys), keičiamas sėdynės aukštis, todėl kėdė tinkama įvairaus ūgio ir fizinės būklės naudotojams. Kiekvienoje kojelėje yra skylės  aukščio nustatymui. Viena ranka laikydami kėdės kojelę nuspauskite fiksatorių, o kita ranka nustatykite norimą sėdynės aukštį užtvirtindami kojelę. Įsitikinkite, ar visos keturios kojelės nustatytos tame pačiame aukštyje. Į kėdės komplektaciją įeina talpus, uždengiamas, iš viršaus į rėmą įstatomas 7 l naktipuodis. 

Kiekviena tualeto kėdė sunkiasvoriui KOMO HD gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Kėdę rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių arba apkloti.

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!

FAILAI ATSISIUNTIMUI

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 250
Bendras aukštis, cm 67-81
Bendras plotis, cm 78
Bendras ilgis, cm 61
Sėdynės aukštis, cm 45-55
Sėdynės plotis, cm 52
Plotis tarp rankų atramų, cm 58
Išpjovas plotis x gylis, cm 24 x 20

PANAŠIOS PREKĖS