I virsu
Atgal
AKTYVAUS TIPO VEŽIMĖLIS JOKER
AKTYVAUS TIPO VEŽIMĖLIS JOKER AKTYVAUS TIPO VEŽIMĖLIS JOKER AKTYVAUS TIPO VEŽIMĖLIS JOKER AKTYVAUS TIPO VEŽIMĖLIS JOKER AKTYVAUS TIPO VEŽIMĖLIS JOKER AKTYVAUS TIPO VEŽIMĖLIS JOKER AKTYVAUS TIPO VEŽIMĖLIS JOKER AKTYVAUS TIPO VEŽIMĖLIS JOKER AKTYVAUS TIPO VEŽIMĖLIS JOKER

AKTYVAUS TIPO VEŽIMĖLIS JOKER

Prekės kodas
JOKER
1523.00 €
5258.61 Lt
  • Pristatymas į namus (€ 0)
  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • 24 mėnesių garantinis laikotarpis

APRAŠYMAS

Aktyvaus tipo vežimėlis JOKER – sportiškas, bet labai elegantiškas, itin lengvas ir manevringas. Jame puikiai dera patikima itališka kokybė ir tikslus linijinis dizainas.  Tai tikrai išskirtinis produktas dėl įvairiapusių reguliavimo galimybių ir nesuskaičiuojamų konfigūracijų – kiekvienas vežimėlis yra gaminamas pagal individualius naudotojo poreikius ir pageidavimus. 
 
Vežimėlis skirtas asmenims iki 125 kg svorio, turintiems laikinų ar ilgalaikių mobilumo problemų, pritaikytas naudojimui tiek patalpoje, tiek lauke (esant temperatūros svyravimams nuo -30 °C iki +60 °C). Juo galima savarankiškai judėti sukant metalinius varymo lankus, esančius šalia galinių ratų. Vežimėlį gali varyti ir palydovas, naudodamasis stūmimo rankenomis, sumontuotomis virš atlošo. 
 
Niekada nenustojantis stebinti vientisos konstrukcijos vežimėlio rėmas pagamintas iš kokybiško, tvirto ir ilgaamžio aliuminio.  Dvi šoninės plokštės, jungiančios galinę ašį, leidžia reguliuoti galinės dalies aukštį ir pusiausvyrą milimetrų tikslumu. Sėdynė pagaminta iš tvirtos medžiagos su dviem kontaktinėm juostom ir uždaroma kišenėle.
 
Lengvai nuimami galiniai ratai. Stabdis, kurį naudoti galima tik vežimėliui stovint, valdomas svirtimi ir stabdo suspausdamas padangą, todėl svarbu reguliariai tikrinti padangų slėgį. 
 
Vienintelė sulankstoma vežimėlio dalis – orui laidus ir ugniai atsparus atlošas. Jį galima reguliuoti pagal naudotojo poreikius  – priveržiant ir atlaisvinant dvi specialias „Velcro“ juostas, taip pat keisti jo posvyrio kampą (20°), nulenkti atlošą ir laikant už jo pakelti vežimėlį. Atlošo nugarėlėje – erdvus skyrius asmeniniams daiktams. Pakojų aukštis ir padėtis – reguliuojami. Nuimamos apsaugos nuo purvo. Vežimėlį labai patogu gabenti.
 
Užsakydami vežimėlį galite NEMOKAMAI pasirinkti:
– sėdynės plotį (33–36–39–42–45–48 cm);
– sėdynės gylį (35–37,5–40–42,5–45–47,5–50 cm);
– nugaros atramos aukštį (nuo 24,5 iki 47 cm);
– galinių ratų pasvirimo kampą (0–2–4°); 
– nugaros atramą su tempimo diržais;
– iš daugiau nei 10 rėmo spalvų;
– rėmo priekinės dalies kampą (100–90–85°);
– priekinių ratukų dydį (3" (7,5 cm) – 4" (10 cm) – 5" (12,5 cm) – 6" (15 cm);
– galinių ratų dydį (22" (56 cm) – 24" (61 cm) – 25" (64 cm) – 26" (66 cm).
 
Kid-Man™ taiko 20 procentų nuolaidą pasirinktiems papildomiems priedams. Tai gali būti: reguliuojama galvos atrama, oro pagalvėlė, nuimami paminkštinti porankiai, ratai su apsauga nuo apvirtimo, sulenkiamos stūmimo rankenos, dubens diržas, stipresnė juosmens bei šoninė atrama, platus galinių ratų, padangų, stūmimosi ratlankių, priekinių ratukų pasirinkimas ir t.t.
 
Vežimėlis surenkamas Italijoje per 2 savaites nuo užsakymo pateikimo.
 
Sukurti vežimėlio 3D modelį pagal Jūsų pasirinktas konfigūracijas galite čia.
 
Dėmesio! Šio Kid-Man™ produkto įsigijimui yra taikoma dalinė arba viso dydžio Lietuvos Respublikos valstybės kompensacija, o tai reiškia, kad mūsų klientui, pateikusiam reikiamus dokumentus, prekė nieko nekainuos arba bus iš dalies kompensuota. Susisiekite ir mes patarsime jums bei padėsime sutvarkyti visus formalumus! 
 
Kiekvienas aktyvaus tipo vežimėlis JOKER gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Reguliarus neįgaliųjų vežimėlio patikrinimas yra būtinas norint užtikrinti didžiausią efektyvumą ir ilgą tarnavimo trukmę. Per 6 mėnesius nuo pirkimo rekomenduojame kreiptis į įgaliotą „PROGEO“ platintoją, kuris atliks nuodugnų vežimėlio patikrinimą. Vežimėlį valykite minkšta, drėgna šluoste, nenaudokite paviršių braižančių ar nuriebalinančių valymo priemonių.
 
Vežimėlio rėmui suteikiama 5 metų garantija, visiems kitiems komponentams ir priedams, išskyrus tuos, kurie susidėvi dėl įprasto kasdienio naudojimo  – 2 metai.
 
Žemiau pateikiama: išsamus naudotojo vadovas, vežimėlio užsakymo forma, kompensacijos gavimo tvarka.
 
Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!


FAILAI ATSISIUNTIMUI

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 125
Svoris, kg 5.4
Bendras ilgis, cm 88
Sėdynės plotis, cm 33-36-39-42-45-48
Sėdynės gylis, cm 35-37.5-40-42.5-45-47.5-50

PANAŠIOS PREKĖS