I virsu
Atgal
AKTYVAUS TIPO VEŽIMĖLIS EXELLE JUNIOR
AKTYVAUS TIPO VEŽIMĖLIS EXELLE JUNIOR AKTYVAUS TIPO VEŽIMĖLIS EXELLE JUNIOR AKTYVAUS TIPO VEŽIMĖLIS EXELLE JUNIOR AKTYVAUS TIPO VEŽIMĖLIS EXELLE JUNIOR

AKTYVAUS TIPO VEŽIMĖLIS EXELLE JUNIOR

Prekės kodas
EXELLE JUNIOR
1450.00 €
5006.56 Lt
  • Pristatymas į namus (€ 0)
  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • 24 mėnesių garantinis laikotarpis

APRAŠYMAS

Suglaudžiamas aktyvaus tipo vežimėlis Exelle Junior sukurtas atsižvelgiant ir sutelkiant dėmesį į novatarišką dizainą, laikyseną, bei vaiko augimą – sportiškas, spalvingas, itin lengvas ir manevringas. Kiekviena detalė kruopščiai apgalvota, todėl vežimėlis ypač saugus ir patogus. Jame puikiai dera patikima itališka kokybė ir tikslus linijinis dizainas. Tai tikrai išskirtinis produktas dėl įvairiapusių reguliavimo galimybių ir nesuskaičiuojamų konfigūracijų – kiekvienas vežimėlis yra gaminamas pagal individualius naudotojo pageidavimus.

Vežimėlis skirtas asmenims iki 125 kg svorio, turintiems laikinų ar ilgalaikių mobilumo problemų, pritaikytas naudojimui tiek patalpoje, tiek lauke (esant temperatūros svyravimams nuo -30 °C iki +60 °C). Juo galima savarankiškai judėti sukant metalinius varymo lankus, esančius šalia galinių ratų. Vežimėlį gali varyti ir palydovas.

Niekada nenustojantis stebinti vientisos konstrukcijos vežimėlio rėmas pagamintas iš kokybiško, tvirto ir ilgaamžio aliuminio. Stabiliai įtvirtintas priekinis rėmas ir ypač patogus, vientisas, reguliuojamo aukščio, gylio ir kampo pakojis bei blauzdų prilaikymo diržas užtikrina geresnę pėdų atramą bei laikyseną. Dvi šoninės plokštės, jungiančios galinę ašį, leidžia reguliuoti galinės dalies aukštį ir pusiausvyrą milimetrų tikslumu. Lengvai keičiamas ir sėdynės aukštis bei gylis.

Lengvai nuimami galiniai ratai bei „ABS“ apsauga nuo purvo. Stabdis, kurį naudoti galima tik vežimėliui stovint, valdomas svirtimi ir stabdo suspausdamas padangą, todėl svarbu reguliariai tikrinti padangų slėgį. Vežimėliais susiglaudžia, todėl jį labai patogu gabenti.

Užsakydami vežimėlį galite NEMOKAMAI pasirinkti:
– sėdynės plotį (27–30–33–36-39 cm);
– sėdynės gylį (30–32,5–35–37,5–40 cm);
– nugaros atramos aukštį (nuo 30 iki 54 cm);
– galinių ratų pasvirimo kampą (0–2–4°);
– rėmo priekinės dalies kampą (100–95–90°);
– iš daugiau nei 10 rėmo spalvų;
– priekinių ratukų dydį;
– galinių ratų dydį.

Kid-Man™ taiko 20 procentų nuolaidą pasirinktiems papildomiems priedams. Tai gali būti: reguliuojama galvos atrama, oro pagalvėlė, nuimami paminkštinti porankiai, ratai su apsauga nuo apvirtimo, dubens diržas, stipresnė juosmens bei šoninė atrama, platus galinių ratų, padangų, stūmimosi ratlankių, priekinių ratukų pasirinkimas ir t.t.

Vežimėlis surenkamas Italijoje per 2 savaites nuo užsakymo pateikimo. Sukurti vežimėlio 3D modelį pagal Jūsų pasirinktas konfigūracijas galite čia.

Dėmesio! Šio Kid-Man™ produkto įsigijimui yra taikoma dalinė arba viso dydžio Lietuvos Respublikos valstybės kompensacija, o tai reiškia, kad mūsų klientui, pateikusiam reikiamus dokumentus, prekė nieko nekainuos arba bus iš dalies kompensuota. Susisiekite ir mes patarsime jums bei padėsime sutvarkyti visus formalumus! Kiekvienas aktyvaus tipo vežimėlis aktyvaus tipo vežimėlis Exelle Junior  gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys.

Reguliarus neįgaliųjų vežimėlio patikrinimas yra būtinas norint užtikrinti didžiausią efektyvumą ir ilgą tarnavimo trukmę. Per 6 mėnesius nuo pirkimo rekomenduojame kreiptis į įgaliotą „PROGEO“ platintoją, kuris atliks nuodugnų vežimėlio patikrinimą. Vežimėlį valykite minkšta, drėgna šluoste, nenaudokite paviršių braižančių ar nuriebalinančių valymo priemonių. Vežimėlio rėmui suteikiama 5 metų garantija, visiems kitiems komponentams ir priedams, išskyrus tuos, kurie susidėvi dėl įprasto kasdienio naudojimo – 2 metai. Žemiau pateikiama: vežimėlio užsakymo forma, kompensacijos gavimo tvarka. Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas Jūsų saugumui!

FAILAI ATSISIUNTIMUI

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 125
Svoris, kg 7.8
Bendras ilgis, cm 75
Sėdynės plotis, cm 27-30-33-26-39
Sėdynės gylis, cm 30-32.5-35-37.5-40
Nugaros atramos aukštis, cm 24.5-47

PANAŠIOS PREKĖS