I virsu
Atgal
PALYDOVO VALDOMAS VEŽIMĖLIS VAIKUI RACER EVO, DYDIS 1
PALYDOVO VALDOMAS VEŽIMĖLIS VAIKUI RACER EVO, DYDIS 1 PALYDOVO VALDOMAS VEŽIMĖLIS VAIKUI RACER EVO, DYDIS 1 PALYDOVO VALDOMAS VEŽIMĖLIS VAIKUI RACER EVO, DYDIS 1 PALYDOVO VALDOMAS VEŽIMĖLIS VAIKUI RACER EVO, DYDIS 1

PALYDOVO VALDOMAS VEŽIMĖLIS VAIKUI RACER EVO, DYDIS 1

Prekės kodas
RACER_EVO_1

APRAŠYMAS

Modernaus dizaino palydovo valdomas vežimėlis vaikui RACER EVO yra pagamintas iš ypač patvarių ir ilgaamžių medžiagų. Tai nepamainomas pagalbininkas reabilitacijoje ir socialinėje integracijoje. Puikus pasirinkimas pacientams, turintiems ortopedinių, neurologinių, kardiologinių pažeidimų, po sudėtingų operacijų.  

Rekomenduojama prietaisą naudoti vaikams su šiais sutrikimais:
- cerebriniu paralyžiumi (įvairių tipų); 
- myelomeningocele (įgimta stuburo smegenų išvarža);
- galvos smegenų arba stuburo traumomis (įvairios kilmės);
- raumenų pažeidimais, susijusiais su pareze ir paralyžiumi; 
- genetinėmis ligomis, susijusiomis su pareze;
- kitomis ligomis, susijusiomis su pareze, paralyžiumi ir judėjimo sistemos pažeidimais; 
- po galvos ir stuburo smegenų ir apatinių galūnių pažeidimų. 

 Saugaus keliavimo galimybė ir patogi sėdėjimo poza yra svarbi vaiko raidai. Šis įrenginys turi teisingą vaiko padėtį  užtikrinančią  ir laikysenos defektus taisančią sėdynę su minkšta pagalvėle bei lengvai padėtį keičiantį atlošą. Todėl vežimėlis puikiai pritaikomas pagal individualius paciento poreikius. Dėl tvirtos konstrukcijos ir patogios sulankstymo funkcijos priemonę paprasta gabenti, ji užima mažai vietos namuose.  Palydovo valdomas vežimėlis vaikui RACER EVO yra stabilus, kokybiški, reguliuojami saugos diržai ir paminkštintos priemonės dalys užtikrina naudotojo saugumą. Dėl 360° apie savo ašį besisukančių monolitinių priekinių ratukų su krypties fiksatoriais (blokavimo galimybe) įrenginys yra ypač manevringas, mažiau juntami paviršiaus nelygumai važiuojant. Šviesą atspindintys elementai ant apmušalų daro vežimėlį gerai matomą kelyje. 

 Standartinėje komplektacijoje taip pat yra: 
- reguliuojami: stūmimo rankena, nuimama galvos atrama, šoninės atramos;
- saugos liemenė ir barjeras;
- kojų plėtiklis (abduktorius); 
- blauzdų prilaikymo pagalvėlės;
- reguliuojamo aukščio kojų atrama su tvirtinimo diržais;
- pripučiami galiniai ratukai; 
- rankinio stabdžio svirtis.

Paminkštintų dalių užvalkalai yra pagaminti iš tvirtos, nesideformuojančios, antibakterinės, antialerginės, pelėsiui atsparios, orui pralaidžiosmedžiagos ATMO™. Taip pat iš vandeniui atsparios, ypač patvarios HYDRO™ medžiagos. Jos abi yra lengvai valomos ir dezinfekuojamos.  

Už papildomą  kainą galima įsigyti reikalingus vežimėlio priedus. 

Prietaisą laikykite švarioje, sausoje ir tinkamai vėdinamoje patalpoje. Valymo ir techninės priežiūros darbus būtina atlikti kartą per mėnesį pagal instrukcijoje pateiktus nurodymus. 
  
Dėmesio! Šio Kid-Man™ produkto įsigijimui asmeniui iki 18 metų yra taikoma Lietuvos Respublikos Valstybės kompensacija. Tai reiškia, kad mūsų klientui, pateikusiam reikiamus dokumentus, vieną kartą per 4 metus gali būti suteikiama iki 1450 Eur kompensacija. Ne daugiau už faktines įsigijimo išlaidas, jei nustatyti specialieji poreikiai pagal negalios priežastį, ligą ar fizinę būklę. Susisiekite ir mes patarsime jums bei padėsime sutvarkyti visus formalumus (detalesnė informacija pateikiama priede).

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!


 

FAILAI ATSISIUNTIMUI

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 35
Svoris, kg 24
Bendras aukštis, cm 106 išskleisto/50 suglausto
Bendras plotis, cm 63
Bendras ilgis, cm 107 išskleisto/105 suglausto
Sėdynės plotis, cm 33
Sėdynės gylis, cm 33
Nugaros atramos kampas,° 90-145˚
Kojų atramos kampas, ° 90-120˚
Nugaros atramos aukštis, cm 50-63 (su galvos atrama)

PANAŠIOS PREKĖS