I virsu
Atgal
PALYDOVO VALDOMAS VEŽIMĖLIS VAIKUI HIPPO, DYDIS 1
PALYDOVO VALDOMAS VEŽIMĖLIS VAIKUI HIPPO, DYDIS 1 PALYDOVO VALDOMAS VEŽIMĖLIS VAIKUI HIPPO, DYDIS 1 PALYDOVO VALDOMAS VEŽIMĖLIS VAIKUI HIPPO, DYDIS 1 PALYDOVO VALDOMAS VEŽIMĖLIS VAIKUI HIPPO, DYDIS 1 PALYDOVO VALDOMAS VEŽIMĖLIS VAIKUI HIPPO, DYDIS 1

PALYDOVO VALDOMAS VEŽIMĖLIS VAIKUI HIPPO, DYDIS 1

Prekės kodas
HIPPO_1
1050.00 €
3625.44 Lt
  • Pristatymas į namus (€ 0)
  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • 24 mėnesių garantinis laikotarpis

PREKĖS PRIEDAI

APRAŠYMAS

Palydovo valdomas vežimėlis Hippo yra sukurtas padėti vaikams, jų kasdienėje rutinoje. Reguliuojamo aukščio kojų atramos, lengvai nuimamas kojų plėtiklis (abduktorius), diržai ir galvos atrama užtikrina stabilumą ir tinkamą kūno stabilizavimą reikiamoje padėtyje. Vežimėlis kompletuojamas su amortizatoriais, todėl judėjimas yra švelnesnis. Integruotų mygtukų pagalba, palydovas lengvai pakeis stūmimo rankenos padėtį. Rekomentuojama esant: -Cerebrinis paralyžius - įvairių tipų; -Myelomeningocele (įgimta stuburo smegenų išvarža); -Galvos smegenų arba stuburo traumos - įvairios kilmės; -Raumenų sutrikimai, susiję su pareze ir paralyžiumi; -Genetinės ligos, susijusios su pareze; -Kitos ligos, susijusios su pareze, paralyžiumi ir judėjimo sistemos pažeidimais; -Po galvos smegenų ir stuburo pažeidimų (stuburo pažeidimai: stuburo smegenų ir apatinių galūnių pažeidimai). Standartinė komplektacija: - Sulankstomas rėmas su ratais ir stabdžiais galiniuose ratuose; - 360° besisukantys priekiniai ratukai; - Valdymo sistema su amortizatoriais; - Talpus krepšys; - Reguliuojamo aukščio kojų atramos su prilaikymo diržais; - Nuimamas kojų plėtiklis (abduktorius); - Reguliuojamo posvyrio kampo nugaros atrama; - Reguliuojamos šoninės atramos; - 5 tvirtinimo taškų saugos diržai; - Reguliuojama galvos atrama; - Sėdynės sumažinimo ir juosmens pagalvėlės (tik prie 1 dydžio); - Sulankstomas stogelis; - Reguliuojama stumimo rankena, padengta oda; - Kojų užklotas; - Uždangalas nuo lietaus; - Pripučiami priekiniai ir galiniai ratai; - Rankinė; - Pompa.

Dėmesio. Šis Kid-Man™ produktas yra parduodamas su daline arba pilna Lietuvos Respublikos Valstybės kompensacija, o tai reiškia, kad mūsų klientui, pateikus reikiamus dokumentus, prekė nieko nekainuos arba bus dalinai kompensuota. Susiekite ir mes patarsime jums bei padėsime sutvarkyti visus formalumus. 

FAILAI ATSISIUNTIMUI

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 20
Svoris, kg 19
Bendras aukštis, cm 105 / 56 suglausto
Bendras plotis, cm 65
Bendras ilgis, cm 109 / 115 suglausto
Sėdynės plotis, cm 31 / 20 (su paminkštinimu)
Sėdynės gylis, cm 28
Nugaros atramos kampas,° 90-140
Kojų atramos kampas, ° 90-180
Nugaros atramos aukštis, cm 45 / 40 (su paminkštinimu)

PANAŠIOS PREKĖS