I virsu
Atgal
DARBO KĖDUTĖ VAIKUI DRAMBLIUKAS, DYDIS 3
DARBO KĖDUTĖ VAIKUI DRAMBLIUKAS, DYDIS 3 DARBO KĖDUTĖ VAIKUI DRAMBLIUKAS, DYDIS 3 DARBO KĖDUTĖ VAIKUI DRAMBLIUKAS, DYDIS 3 DARBO KĖDUTĖ VAIKUI DRAMBLIUKAS, DYDIS 3 DARBO KĖDUTĖ VAIKUI DRAMBLIUKAS, DYDIS 3 DARBO KĖDUTĖ VAIKUI DRAMBLIUKAS, DYDIS 3 DARBO KĖDUTĖ VAIKUI DRAMBLIUKAS, DYDIS 3 DARBO KĖDUTĖ VAIKUI DRAMBLIUKAS, DYDIS 3

DARBO KĖDUTĖ VAIKUI DRAMBLIUKAS, DYDIS 3

Prekės kodas
DRAMBLIUKAS_3
2100.00 €
7250.88 Lt
  • Pristatymas į namus (€ 0)
  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • 24 mėnesių garantinis laikotarpis

APRAŠYMAS

Iš pirmo žvilgsnio labai paprastos konstrukcijos darbo kėdutė vaikui DRAMBLIUKAS yra kokybiška, lengva, saugi,  pagaminta iš ekologiškų medžiagų. Ji atitinka pagrindinius analogiškoms priemonėms keliamus reikalavimus. Yra skirta vaikams, kurie negali savarankiškai sėdėti ar stovėti. Tinkama siekiant pagerinti vaiko sėdėjimo kokybę bei užtikrinti taisyklingą kūno padėtį atliekant specialisto ar prižiūrinčio asmens užduotis. Spalvingas medinis krėslas vaikams labiau primena žaislą nei medicininę priemonę, todėl jie noriai joje sėdi. Kėdutė gaminama 3 dydžių. Tinkamas dydis parenkamas atsižvelgiant į vaiko amžių, jo medicininius (negalios pobūdį, sunkumą) bei fizinius (ūgį, svorį, klubų bei krūtinės apimtis ir kitus antropometrinius) duomenis. 

Rekomenduojama vaikams su cerebriniu paralyžiumi (CP), po galvos ar nugaros smegenų pažeidimų, sergant raumenų ligomis, esant genetiniams sindromams ar kitoms būklėms, susijusioms su paralyžiumi, sėdėjimo problemomis. Tinka pacientams su padidintu ar pamažintu raumenų tonusu, ortopedinėmis problemomis, sutrikusia rankų valdymo funkcija, po sudėtingų chirurginių operacijų. Sėdėdami priemonėje vaikai gali ne tik gydytis, bet ir valgyti, mokytis, žaisti, pailsėti.

Apsauginėje kėdutės liemenėje yra integruota naujoviška sistema „hold & pull“ © („paimk ir patempk“). Ji  leidžia greitai ir tiksliai sureguliuoti įrenginio diržus, esant reikalui saugiai ir teisingai įkelti ir iškelti vaiką iš priemonės.    

Standartinėje kėdės komplektacijoje yra: 
- ekologiškos medienos rėmas su keturiais, individualius stabdžius turinčiais, besisukančiais apie savo ašį ratukais; 
- paminkštintos: nugaros atrama (reg. padėtis), sėdynė (reg. gylis), šoninės krūtinės ir klubų atramos, abduktorius - (kojų plėtiklis);
- reguliuojamo aukščio kojų atrama su  pėdų  tvirtinimo dirželiais;
- paminkštinta liemenė.

Paminkštintų dalių užvalkalai yra pagaminti iš tvirtos, nesideformuojančios, antibakterinės, antialerginės, pelėsiui atsparios, orui pralaidžios, lengvai valomos ir dezinfekuojamos medžiagos ATMO™. Už papildomą  kainą galima įsigyti reikalingus kėdės priedus.

Darbo kėdutė vaikui DRAMBLIUKAS bus naudinga tik tada, jei bus tinkamai parinkta ir sureguliuota pagal vaiko antropometrinius duomenis ir medicininius poreikius. Kitu atveju galima pakenkti taisyklingos vaiko laikysenos formavimuisi, priversti jį jaustis nepatogiai, sumažinti reabilitacijos efektyvumą. 

Kėdutę laikykite švarioje, sausoje ir tinkamai vėdinamoje patalpoje. Valykite periodiškai pagal instrukcijoje pateiktus nurodymus. 
  
Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!

 

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 75
Svoris, kg 24.5
Bendras aukštis, cm 104
Bendras plotis, cm 58
Bendras gylis, cm 100

PANAŠIOS PREKĖS