I virsu
Atgal
VONIOS KĖDUTĖ-GULTAS AKVOSEGO, DYDIS 1
VONIOS KĖDUTĖ-GULTAS AKVOSEGO, DYDIS 1 VONIOS KĖDUTĖ-GULTAS AKVOSEGO, DYDIS 1 VONIOS KĖDUTĖ-GULTAS AKVOSEGO, DYDIS 1 VONIOS KĖDUTĖ-GULTAS AKVOSEGO, DYDIS 1

VONIOS KĖDUTĖ-GULTAS AKVOSEGO, DYDIS 1

Prekės kodas
AKVOSEGO_1
560.00 €
1933.57 Lt
  • Pristatymas į namus (€ 0)
  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • 24 mėnesių garantinis laikotarpis

APRAŠYMAS

Itin patogi, paprasta, patogaus  aukščio, naujoviškos konstrukcijos, su įvairiai išsilankstančiu rėmu vonios kėdutė-gultas vaikui AKVOSEGO sukurta ne tik įvairias negalias turinčių vaikų maudymui, bet ir jų priežiūrai kambaryje. Saugiai įtvirtintas vaikas joje gali sėdėti ir gulėti. Priklausomai nuo gulto dydžio galima rinktis iš skirtingų rėmo ir tinklo medžiagos spalvų.

Rekomenduojama prietaisą naudoti vaikams su šiais sutrikimais:
- dvišaliu paralyžiumi, pareze, 
- kvadriplegija, tetrapareze (apimančiomis visą kūną);
- hemiplegija;
- paraplegija (dažniausiai apatinių galūnių);
- galūnių deformacija;
- degeneracininėmis ligomis, sanarių pakenkimais ir t.t.

 Gultas tinkamas įprastoms vonioms, sulankstytas užima mažai vietos. Ši priemonė puikiai apsaugo vaiką nuo galimų sužalojimų. Taip pat ji palengvina maudymo procedūrą taip, kad ją atlikti gali ir vienas iš tėvų. Kėdės rėmas pagamintas iš korozijai atsparaus aliuminio vamzdžių, kurie užpildyti specialiomis putomis. Dėl to į juos negali patekti vanduo, o iš vonios iškeltas gultas nevarva.  Rėmas apvilktas specialiu, lengvai nuimamu, vandeniui pralaidžiu ir greitai džiūstančiu poliamido tinklu. Į vonią besiremianti rėmo dalis paminkštinta ir neslidi. Tai apsaugo vaiką nuo susižalojimo, vonią – nuo subraižymo. Reguliuojamas nugaros atlošas ir kojų atrama leidžia maudyti tiek sėdintį, tiek gulintį vaiką. Jo stabilizacijai ir apsaugai nuo nevalingų judesių skirti: reguliuojamo pločio paminkštinta galvos atrama, liemens ir kojų diržai.  Už papildomą kainą galima įsigyti reikalingus priedus.

Vonios kėdutę-gultą vaikui AKVOSEGO laikykite švarioje, sausoje ir gerai vėdinamoje patalpoje. Valykite kartą per mėnesį pagal instrukcijoje pateiktus nurodymus. 
  
Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!

 

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 30
Svoris, kg 4.5
Bendras aukštis, cm 85
Bendras plotis, cm 42
Bendras ilgis, cm 75
Sėdynės aukštis, cm 11-44
Sėdynės plotis, cm 42
Sėdynės gylis, cm 28-33
Nugaros atramos aukštis, cm 40

PANAŠIOS PREKĖS