I virsu
Atgal
VONIOS GULTAS VAIKUI NONO, DYDIS 1
VONIOS GULTAS VAIKUI NONO, DYDIS 1 VONIOS GULTAS VAIKUI NONO, DYDIS 1 VONIOS GULTAS VAIKUI NONO, DYDIS 1 VONIOS GULTAS VAIKUI NONO, DYDIS 1 VONIOS GULTAS VAIKUI NONO, DYDIS 1 VONIOS GULTAS VAIKUI NONO, DYDIS 1 VONIOS GULTAS VAIKUI NONO, DYDIS 1 VONIOS GULTAS VAIKUI NONO, DYDIS 1

VONIOS GULTAS VAIKUI NONO, DYDIS 1

Prekės kodas
NONO_1

APRAŠYMAS

Lengvas ir patikimas vonios gultas vaikui NONO sukurtas įvairias negalias turinčių vaikų vonios procedūrų palengvinimui. Rekomenduojama prietaisą naudoti vaikams su šiais sutrikimais:
- cerebriniu ir kitos kilmės paralyžiumi;
- po traumų ar galūnių amputacijos;
- galūnių deformacija;
- degeneracininėmis ligomis, sanarių pakenkimais ir t.t.

 Gultas tinkamas įprastoms vonioms, sulankstytas užima mažai vietos. Ši priemonė puikiai apsaugo vaiką nuo galimų sužalojimų.Taip pat ji palengvina maudymo procedūrą taip, kad ją atlikti gali ir vienas iš tėvų. Kėdės rėmas pagamintas iš korozijai atsparaus aliuminio vamzdžių, kurie užpildyti specialiomis putomis. Dėl to į juos negali patekti vanduo, o iš vonios iškeltas gultas nevarva.  Rėmas apvilktas specialiu, lengvai nuimamu, vandeniui pralaidžiu ir greitai džiūstančiu poliamido tinklu. Į vonią besiremianti rėmo dalis paminkštinta ir neslidi. Tai apsaugo vaiką nuo susižalojimo, vonią – nuo subraižymo. Reguliuojamas nugaros atlošas leidžia maudyti tiek sėdintį, tiek gulintį vaiką. Jo saugumo užtikrinimui ir įtvirtinimui skirtas dubens prilaikymo diržas. Už papildomą kainą galima įsigyti reikalingus priedus.

Vonios gultą vaikui NONO laikykite švarioje, sausoje ir gerai vėdinamoje patalpoje, valykite kartą per mėnesį pagal instrukcijoje pateiktus nurodymus. 
  
Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 60
Bendras aukštis, cm 49
Bendras plotis, cm 40
Bendras ilgis, cm 65
Sėdynės plotis, cm 37.5
Sėdynės gylis, cm 30
Nugaros atramos aukštis, cm 45

PANAŠIOS PREKĖS