I virsu
Atgal
LENGVO LYDINIO NEĮGALIOJO VEŽIMĖLIS LIGHTMAN COMFORT, DYDIS 41 CM
LENGVO LYDINIO NEĮGALIOJO VEŽIMĖLIS LIGHTMAN COMFORT, DYDIS 41 CM LENGVO LYDINIO NEĮGALIOJO VEŽIMĖLIS LIGHTMAN COMFORT, DYDIS 41 CM LENGVO LYDINIO NEĮGALIOJO VEŽIMĖLIS LIGHTMAN COMFORT, DYDIS 41 CM LENGVO LYDINIO NEĮGALIOJO VEŽIMĖLIS LIGHTMAN COMFORT, DYDIS 41 CM LENGVO LYDINIO NEĮGALIOJO VEŽIMĖLIS LIGHTMAN COMFORT, DYDIS 41 CM LENGVO LYDINIO NEĮGALIOJO VEŽIMĖLIS LIGHTMAN COMFORT, DYDIS 41 CM LENGVO LYDINIO NEĮGALIOJO VEŽIMĖLIS LIGHTMAN COMFORT, DYDIS 41 CM

LENGVO LYDINIO NEĮGALIOJO VEŽIMĖLIS LIGHTMAN COMFORT, DYDIS 41 CM

Prekės kodas
04-040-2/41
436.00 €
1505.42 Lt
  • Pristatymas į namus (€ 0)
  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • 24 mėnesių garantinis laikotarpis

APRAŠYMAS

Universalus,  patikimos konstrukcijos lengvo lydinio neįgaliojo vežimėlis LIGHTMAN COMFORT  – tai tikras proveržis neįgaliųjų vežimėlių pasaulyje ir puikus pasirinkimas net labai išrankiems žmonėms! 

Jis skirtas aktyviems naudotojams iki 125 kg svorio, turintiems laikinų ar ilgalaikių mobilumo problemų, pritaikytas naudojimui tiek patalpoje, tiek lauke. Vežimėliu galima savarankiškai judėti sukant metalinius varymo lankus, esančius šalia galinių ratų. Jį gali varyti ir palydovas, naudodamasis stūmimo rankenomis (aukštis keičiamas, 8 – 11 cm), sumontuotomis virš atlošo. 
 
Galima rinktis net iš 5 skirtingų vežimėlio sėdynės pločių. Apvaliame lipduke ant porankio bei ant metalinės kryžmės, esančios po vežimėlio sėdyne, įrašytas skaičius (pvz. 41) nurodo, kad vežimėlio sėdynės plotis yra 41 cm.   Šios judėjimo priemonės rėmas – iš tvirto aliuminio, kitos dalys  – iš plastiko, apmušalas – nailoninis. Vežimėlis  lengvai suskleidžiamas,  išardomas be įrankių, pritaikytas gabenimui. Norėdami išskleisti vežimėlį spauskite sėdynės skersinius į apačią tol, kol sėdynė visiškai išsities. Norėdami suskleisti vežimėlį, pirmiausia, nuimkite arba pakelkite pakojus. Paėmę sėdynę už kraštų kelkite į viršų tol, kol vežimėlis pilnai susiskleis.  Norėdami įlipti ar išlipti iš vežimėlio visada pasukite pakojus į šonus ar pakelkite juos į viršų.  

Vežimėlio sėdynė ir atlošas  paminkštinti. Atlošo aukštis ir posvyrio kampas (90 – 100 laipsnių), sėdynės aukštis, gylis, svorio centras yra reguliuojami pagal naudotojo poreikius bei įgūdžius.  Porankiai – reguliuojamo aukščio (21 – 28 cm) ir ilgio, atlenkiami nuspaudžiant plastikinius laikiklius, taip užtikrinant patogų persėdimą iš vežimėlio ant kito paviršiaus iš šono. Nuimami, pasukami į šonus, reguliuojamo aukščio (30 – 39 cm) ir pasvirimo kampo pakojai su nuimamu blauzdų palaikymo dirželiu – patogiam persėdimui iš priekinės vežimėlio pusės.  Greitos fiksacijos galiniai ratai – pripučiami, nuimami vienu mygtuko paspaudimu. Priekinių ratų dydis – 20x5 cm, galinių ratų – 61x3,5 cm. Vežimėlio ratų padėtį galima keisti. Stovėjimo stabdžiai – iš abiejų vežimėlio pusių, įjungiami ar išjungiami naudojantis specialiomis rankenėlėmis. Norėdami įjungti stovėjimo stabdį stumkite rankenėlę nuo savęs. Norėdami jį išjungti
 ir judėti rankenėlę palenkite į save. Siekiant užtikrinti didesnį saugumą rekomenduojame visada įjungti abu stabdžius vienu metu.  Stovėjimo stabdis privalo būti įjungtas sėdantis į vėžimėlį ar keliantis iš jo, tačiau juo negalima mažinti greičio.

Kiekvienas lengvo lydinio neįgaliojo vežimėlis LIGHTMAN COMFORT  gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Vežimėlį rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių arba apkloti.

Priemonei suteikiama 24 mėnesių garantija (išskyrus priekinius ir galinius ratus) nuo įsigijimo dienos. Vežimėlis yra pristatomas kartoninėje dėžėje, jau paruoštas naudojimui. Išpakavę vežimėlį, išsaugokite  dėžę. 

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui! 

FAILAI ATSISIUNTIMUI

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 125
Svoris, kg 17.1
Bendras aukštis, cm 100-107
Bendras plotis, cm 63
Bendras ilgis, cm 106
Sėdynės plotis, cm 41
Sėdynės gylis, cm 40-50
Nugaros atramos aukštis, cm 40-46

PANAŠIOS PREKĖS