I virsu
Atgal
DARBO KĖDUTĖ VAIKUI ZEBRAS, DYDIS 1
DARBO KĖDUTĖ VAIKUI ZEBRAS, DYDIS 1 DARBO KĖDUTĖ VAIKUI ZEBRAS, DYDIS 1 DARBO KĖDUTĖ VAIKUI ZEBRAS, DYDIS 1 DARBO KĖDUTĖ VAIKUI ZEBRAS, DYDIS 1

DARBO KĖDUTĖ VAIKUI ZEBRAS, DYDIS 1

Prekės kodas
ZEBRAS_1
2695.00 €
9305.30 Lt
  • Pristatymas į namus (€ 0)
  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • 24 mėnesių garantinis laikotarpis

APRAŠYMAS

Šiuolaikinio dizaino darbo kėdutė vaikui ZEBRAS yra ypač aukštos kokybės. Lengva, stabilios ir patikimos konstrukcijos, tyliai veikianti, saugi,  pagaminta iš ekologiškų medžiagų. Rekomenduojama vaikams su cerebriniu paralyžiumi (CP), po galvos ar nugaros smegenų pažeidimų, sergant raumenų ligomis, esant genetiniams sindromams ar kitoms būklėms, susijusioms su paralyžiumi, sėdėjimo problemomis. Tinka pacientams su padidintu ar pamažintu raumenų tonusu, ortopedinėmis problemomis, sutrikusia rankų valdymo funkcija, po sudėtingų chirurginių operacijų. Sėdėdami priemonėje vaikai gali ne tik gydytis, bet ir valgyti, mokytis, žaisti, pailsėti  gulėdami.

Dėl kėdutėje integruoto 4 jungčių mechanizmo ir dujinės spyruoklės yra ypač minkštai ir sklandžiai reguliuojamas atlošo padėties keitimas. Prietaise esantys saugos diržai nevaržo judesių, leidžia laisvai užsiimti mėgstama veikla ar atlikti terapijos pratimus sėdint. Be to, liemenėje ir dubens įtvirtinimo juostoje yra integruota naujoviška sistema „hold & pull“ © („paimk ir patempk“). Ji  leidžia greitai ir tiksliai sureguliuoti įrenginio diržus, esant reikalui saugiai ir teisingai įkelti ir iškelti vaiką iš priemonės.    

Standartinėje kėdės komplektacijoje yra: 
- ekologiškos medienos rėmas su keturiais, individualius stabdžius turinčiais ratukais; 
- reguliuojamo aukčio, paminkštinta galvos atrama;
- paminkštintos: nugaros atrama, atsilenkianti iki horizantalios padėties, sėdynė, šoninės krūtinės atramos, dubens - diržas; 
- reguliuojamos padėties paminkštintas kelių laikiklis;
- abduktorius (kojų plėtiklis);
- reguliuojamos padėties medinis staliukas (aukštyn – žemyn, į priekį – atgal); 
- reguliuojamo aukščio kojų atrama ir 3D pėdų atrama su  tvirtinimo dirželiais.

Paminkštintų dalių užvalkalai yra pagaminti iš tvirtos, nesideformuojančios, antibakterinės, antialerginės, pelėsiui atsparios, orui pralaidžios, lengvai valomos ir dezinfekuojamos medžiagos ATMO™. Už papildomą  kainą galima įsigyti reikalingus kėdės priedus.

Darbo kėdutė vaikui ZEBRAS bus naudinga tik tada, jei bus tinkamai parinkta ir sureguliuota pagal vaiko antropometrinius duomenis ir medicininius poreikius. Kitu atveju galima pakenkti taisyklingos vaiko laikysenos formavimuisi, priversti jį jaustis nepatogiai, sumažinti reabilitacijos efektyvumą. 

Kėdutę laikykite švarioje, sausoje ir tinkamai vėdinamoje patalpoje. Valykite periodiškai pagal instrukcijoje pateiktus nurodymus. 
  
Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!

 

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 25
Svoris, kg 14
Bendras aukštis, cm 76
Bendras plotis, cm 50
Bendras ilgis, cm 82
Sėdynės plotis, cm 34
Sėdynės gylis, cm 15-24
Nugaros atramos kampas,° 90-180
Kojų atramos kampas, ° 0-90
Nugaros atramos aukštis, cm 40-60 (su galvos atrama)

PANAŠIOS PREKĖS