I virsu
Atgal
PALYDOVO VALDOMAS VEŽIMĖLIS VAIKUI RACER, DYDIS 4
PALYDOVO VALDOMAS VEŽIMĖLIS VAIKUI RACER, DYDIS 4 PALYDOVO VALDOMAS VEŽIMĖLIS VAIKUI RACER, DYDIS 4 PALYDOVO VALDOMAS VEŽIMĖLIS VAIKUI RACER, DYDIS 4 PALYDOVO VALDOMAS VEŽIMĖLIS VAIKUI RACER, DYDIS 4 PALYDOVO VALDOMAS VEŽIMĖLIS VAIKUI RACER, DYDIS 4

PALYDOVO VALDOMAS VEŽIMĖLIS VAIKUI RACER, DYDIS 4

Prekės kodas
RACER_4
1450.00 €
5006.56 Lt
  • Pristatymas į namus (€ 0)
  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • 24 mėnesių garantinis laikotarpis

PREKĖS PRIEDAI

APRAŠYMAS

Reabilitacijos vežimėlis RACER ™ naudojamas vaikams, kurių judėjimo galimybės yra ribotos. Jis gali būti naudojamas reabilitacijos centruose ir pacientų namuose. Stabili konstrukcija puikiai pozicionuoja pacientą ir suteikia jam saugumo jausmą. Be to, tai leidžia vaikui užimti tinkamą sedėjimo poziciją. Vežimėlyje įrengta daugybė reguliavimo priemonių, dėl kurių ir naudotojas ir palydovas jausis patogiai. Rekomenduojama esant: -Cerebrinis paralyžius - įvairių tipų; -Myelomeningocele (įgimta stuburo smegenų išvarža); -Galvos smegenų arba stuburo traumos - įvairios kilmės; -Raumenų sutrikimai, susiję su pareze ir paralyžiumi; -Genetinės ligos, susijusios su pareze; -Kitos ligos, susijusios su pareze, paralyžiumi ir judėjimo sistemos pažeidimais; -Po galvos smegenų ir stuburo pažeidimų (stuburo pažeidimai: stuburo smegenų ir apatinių galūnių pažeidimai). Standartinė komplektacija: - Sulankstomas rėmas; - Reguliuojama stumimo rankena; - Reguliuojama ir nuimama galvos atrama; - Reguliuojamo posvyrio kampo nugaros atrama; - Sėdynė; - Reguliuojamos šoninės atramos; - Saugos liemenė; - Saugos barjeras; - Kojų plėtiklis (abduktorius); - Minkšta sėdynės pagalvėlė; - Krepšys po sėdyne; - Blauzdų prilaikymo pagalvėlės; - Reguliuojamo aukščio kojų atrama su tvirtinimo diržais; - Pripučiami ratukai; - Rankinio stabdžio svirtis.

Dėmesio. Šis Kid-Man™ produktas yra parduodamas su daline arba pilna Lietuvos Respublikos Valstybės kompensacija, o tai reiškia, kad mūsų klientui, pateikus reikiamus dokumentus, prekė nieko nekainuos arba bus dalinai kompensuota. Susiekite ir mes patarsime jums bei padėsime sutvarkyti visus formalumus. 

FAILAI ATSISIUNTIMUI

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 60
Svoris, kg 31
Bendras aukštis, cm 106 išskleisto/58 suglausto
Bendras plotis, cm 73
Bendras ilgis, cm 145 išskleisto/125 suglausto
Sėdynės plotis, cm 45
Sėdynės gylis, cm 47
Nugaros atramos kampas,° 90-145˚
Kojų atramos kampas, ° 100-125˚
Nugaros atramos aukštis, cm 84

PANAŠIOS PREKĖS