I virsu
Atgal
PERKĖLIMO NEŠTUVAI, 4 RANKENOS
PERKĖLIMO NEŠTUVAI, 4 RANKENOS

PERKĖLIMO NEŠTUVAI, 4 RANKENOS

Prekės kodas
06-4703

APRAŠYMAS

Perkėlimo neštuvai skirti  gulinčių pacientų perkėlimui nuo vieno paviršiaus ant kito, pavyzdžiui, nuo lovos ant gabenimo vežimėlio ar nuo vienos lovos ant kitos lovos. Saugų ligonio perkėlimą užtikrina tvirtos rankenos, kurių yra po dvi  iš abiejų pusių. Neštuvai pagaminti iš tvirto ir atsparaus vandeniui nailono su lankstaus plastiko intarpu viduje. 

Norint saugiai  pakelti (perkelti) pacientą reikia ne mažiau kaip 2 asmenų! Įsitikinkite, kad keliamo žmogaus svoris yra ne didesnis nei didžiausia leistina neštuvų apkrova! Atsižvelkite į keliamo asmens ūgį – pasirinkite tinkamo dydžio neštuvus. Taip pat, prieš keliant įvertinkite savo galimybes atlikti kėlimo veiksmą saugiai. Jei reikia, pakvieskite daugiau žmonių. Kelkite sinchroniškai – rekomenduojama išlaikyti horizontalią neštuvų padėtį naudojimo metu.

Kiekvieni perkėlimo neštuvai gamykloje patikrinami, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Rekomenduojama saugoti juos nuo dulkių apklojant arba periodiškai valant. Užvalkalą galima skalbti 40° temperatūroje, tačiau nelyginti. 

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui! 

FAILAI ATSISIUNTIMUI

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 150
Svoris, kg 1.2
Bendras plotis, cm 53
Bendras ilgis, cm 110

PANAŠIOS PREKĖS