I virsu
Atgal
VONIOS KĖDUTĖ-GULTAS AKVOLITO, DYDIS 1
VONIOS KĖDUTĖ-GULTAS AKVOLITO, DYDIS 1 VONIOS KĖDUTĖ-GULTAS AKVOLITO, DYDIS 1 VONIOS KĖDUTĖ-GULTAS AKVOLITO, DYDIS 1 VONIOS KĖDUTĖ-GULTAS AKVOLITO, DYDIS 1

VONIOS KĖDUTĖ-GULTAS AKVOLITO, DYDIS 1

Prekės kodas
AKVOLITO_0

APRAŠYMAS

Naujoviška, paprasta ir žema vonios kėdutė-gultas vaikui AKVOLITO sukurta ne tik įvairias negalias turinčių vaikų maudymui, bet ir jų priežiūrai kambaryje. Saugiai įtvirtintas vaikas joje gali sėdėti ir gulėti. Priklausomai nuo gulto dydžio galima rinktis iš skirtingų rėmo ir tinklo medžiagos spalvų.

Rekomenduojama prietaisą naudoti vaikams su šiais sutrikimais:
- dvišaliu paralyžiumi, pareze, 
- kvadriplegija, tetrapareze (apimančiomis visą kūną);
- hemiplegija;
- paraplegija (dažniausiai apatinių galūnių);
- galūnių deformacija;
- degeneracininėmis ligomis, sanarių pakenkimais ir t.t.

Gultas tinkamas įprastoms vonioms, sulankstytas užima mažai vietos. Ši priemonė puikiai apsaugo vaiką nuo galimų sužalojimų. Taip pat ji palengvina maudymo procedūrą taip, kad ją atlikti gali ir vienas iš tėvų. Kėdės rėmas pagamintas iš korozijai atsparaus aliuminio vamzdžių, kurie užpildyti specialiomis putomis. Dėl to į juos negali patekti vanduo, o iš vonios iškeltas gultas nevarva.  Rėmas apvilktas specialiu, lengvai nuimamu, vandeniui pralaidžiu ir greitai džiūstančiu poliamido tinklu. Šios medžiagos įtempimą galima reguliuoti su galiniais, tvirtinamaisiais diržais. Į vonią besiremianti rėmo dalis paminkštinta ir neslidi. Tai apsaugo vaiką nuo susižalojimo, vonią – nuo subraižymo. Reguliuojamas nugaros atlošas ir kojų atrama leidžia maudyti tiek sėdintį, tiek gulintį vaiką. Jo stabilizacijai ir apsaugai nuo nevalingų judesių skirti: reguliuojamo pločio paminkštinta galvos atrama, liemens ir kojų diržai. Viršutinė rėmo dalis papildomai lenkiasi – tai labai patogi funkcija plaunant vaikui galvą. Už papildomą kainą galima įsigyti reikalingus priedus.

Vonios kėdutę-gultą vaikui AKVOLITO laikykite švarioje, sausoje ir gerai vėdinamoje patalpoje, valykite kartą per mėnesį pagal instrukcijoje pateiktus nurodymus. 
  
Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!

 

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 25
Bendras aukštis, cm 50
Bendras plotis, cm 35
Bendras ilgis, cm 72
Sėdynės plotis, cm 35
Sėdynės gylis, cm 22
Nugaros atramos kampas,° 90-180
Kojų atramos kampas, ° 90-180
Nugaros atramos aukštis, cm 28

PANAŠIOS PREKĖS