I virsu

  Pablogėjusi artimo žmogaus sveikata ar patirta trauma kelia nemažai sunkumų, esant poreikiui slaugyti ligonį dalis žmonių nusprendžia pradėti prižiūrėti savo artimuosius namuose, tačiau dažnai nežino, nuo ko reikėtų pradėti slaugos kelią.  Kadangi prasta sveikata arba rimti judėjimo sutrikimai dažnai priverčia ligonį didžiąją laiko dalį praleisti gulint, lova tampa vienu svarbiausių įrankių, gerinančių ligonio gyvenimo kokybę ir užtikrinančių tinkamą slaugą.

 Dažnai žmonės paklysta tarp galimybių – įsigyti lovą ar ją nuomotis? Todėl šiame Bloge pateiksime nuomos ir pirkimo teikiamus privalumus.
 

Slaugos lovos nuomos privalumai:

Finansiškai naudingas žingsnis trumpalaikei slaugai

Kartais slauga nėra reikalinga ilgam laikui. Tuo atveju, pasirinkti nuomotis slaugos lovą yra finansiškai naudingesnis žingsnis, kadangi neprašome nuomos užstato, tad nereikalingas didelis pradinis įnašas. Nuomojantis lovą terminą galima visada pratęsti, o pratęsus sutartį paslauga kainuos dar mažiau.

Mūsų nuomojamos slaugos lovos DALI „ECONOMIC II“  turi daugybę privalumų ir funkcijų, tokių kaip: valdymas pulteliu, kuris leidžia blokuoti pasirinktas funkcijas, lengvai reguliuojamas lovos aukštis, individualūs stabdžiai, lengvai reguliuojami šoniniai turėklai ir daugelį kitų, todėl yra teisingas ir praktiškas pasirinkimas, garantuojantis besinaudojančio lova komfortą, lengvinantis slaugančiojo kasdienybę bei užtikrinantis saugumą.

Taip pat mes galime pasiūlyti ypač patikimos ir patogios slaugos lovos ALLURA II 100 nuomą didesnio svorio žmonėms – šios lovos didžiausia leidžiama  apkrova iki 250 kg.

Nusprendus nutraukti nuomos sutartį nereikia jaudintis dėl lovos grąžinimo – mes patys išrinksime ir išvešime lovą ir tai nieko nekainuos papildomai.


Greitas sprendimas

Norint gauti lovą „iš valstybės“ prireikia nemažai laiko, kol nustatoma diagnozė ligoniui, pripažįstamas slaugos ar paliatyviosios pagalbos poreikis, o net ir gavus visus reikiamus duomenis lovos dar reikia laukti eilėje. Jei norisi slaugomam žmogui suteikti kuo daugiau patogumo ir ramybės iškart, tai labai sunku padaryti neturint slaugos lovos. O mes lovą pristatome į pageidaujamą vietą ir surenkame ją kaip įmanoma greičiau, mūsų kvalifikuoti darbuotojai suteikia visą reikalingą informaciją ir apmoko.

Didelis privalumas, kad slaugos lovą galima išsinuomoti kartu su medicininiu čiužiniu nuo pragulų „MEDAS“, į kurio komplektaciją įeina neperšlampamas, orui pralaidus ir nedegus Lietuvoje pagamintas užvalkalas HL-7300, todėl išsinuomoję lovą ja galėsite naudotis iškart!
 

Sprendimas pirkti slaugos lovą taip pat turi savų privalumų:

Pritaikyta asmeniniams poreikiams

Perkant lovą rinktis galima iš daugelio siūlomų modelių, todėl tikrai rasite gaminį, kuris atitiks jūsų reikalavimus ir bus tinkamos kainos. Ir nors visos lovos yra puikiai pritaikytos slaugymui bei turi bendrus privalumus, pvz.: valdomos pozicijos pulteliu, aukštis ir atramos reguliuojami, tačiau kiekvienas modelis turi išskirtinių savybių, kurios dar labiau palengvins slaugomojo priežiūrą ir suteiks jam didesnį komfortą bei leis suprasti, kad tai yra jo asmeninė, individualiai pritaikyta lova.  Keli pavyzdžiai, kokius privalumus turi kai kurie lovų modeliai:

„WESTFALIA KLASSIK“ – suteikia galimybę ne tik pasirinkti lovos stilių, bet ir spalvas, todėl puikiai tiks žmogui, kuris nori lovą pritaikyti prie kambario interjero.

„DALI BLUETOOTH“ lovos valdymo  pultelis neturi laidų, todėl yra patogesnis ir leidžia lovą valdyti savo išmaniuoju telefonu. 

„DALI ECON LOW ENTRY“ – reguliuojamo 23 – 63 cm aukščio lova. Žemiausia padėtis ne tik užtikrina vartotojo saugumą ir mažina iškritimo bei traumų galimybę, tačiau ir  lengvai reguliuojamas lovos aukštis leidžia slaugytojams pasirinkti saugiausią poziciją savo nugarai. 

„REGIA“  – mažiausias  26 cm aukštis, turi daug  individualių ypatumų: galima rinktis lovos dizainą, spalvas, stilių ir medžiagas, taip pat užsisakyti ne vientisinius  šoninius turėklus arba visai atsisakyti jų. 

„Allura“ – pastiprintos ir patikimos konstrukcijos lova, skirta vartotojams iki 250 kg.

Ilgalaikis sprendimas

Kaip minėjome anksčiau, slaugos lovos nuoma nereikalauja didelio pradinio įnašo ir palyginus su pirkimu atrodo kaip tikrai pigi paslauga. Bet jei numatomas netrumpas slaugymo laikotarpis, nuoma praranda savo prasmę ir finansiškai yra protingiau įsigyti lovą. Taip pat svarbus faktas yra tas, kad jei vis dėlto persigalvotumėte ar pasikeistų situacija, nenaudotą slaugos lovą galite grąžinti per 30 dienų, o įsigyjant slaugos lovą surinkimas ir pristatymas taip pat nekainuos papildomai.

  Bet kuriuo atveju, slaugos lova yra reikalinga priemonė norint tinkamai pasirūpinti savo artimaisiais  – apverčiant ar sodinant ligonį įprastoje lovoje reikia ne tik fizinės jėgos bei įgūdžių, tačiau atsiranda rizika susižaloti pačiam ar sužaloti slaugomą asmenį. Slaugos lovą galima pakelti ar nuleisti į norimą aukštį, yra šoniniai turėklai, saugantys slaugomą žmogų nuo iškritimo.  Moderni ir šiuolaikiška lova ligoniui leidžia jaustis savarankiškam – vienu mygtuko paspaudimu galima atsisėsti, pasiversti. 

 

  Jei vis dar kyla neaiškumų ar abejonių, kaip tinkamai pasirinkti  slaugos lovą, kreipkitės – mūsų patyrę konsultantai visada pasiruošę padėti ir atsakyti į visus iškilusius klausimus. 
 

​Slaugos lova – pirkti ar nuomotis?