I virsu
Atgal
SLAUGOS LOVA WESTFALIA KLASSIK
SLAUGOS LOVA WESTFALIA KLASSIK SLAUGOS LOVA WESTFALIA KLASSIK SLAUGOS LOVA WESTFALIA KLASSIK SLAUGOS LOVA WESTFALIA KLASSIK SLAUGOS LOVA WESTFALIA KLASSIK

SLAUGOS LOVA WESTFALIA KLASSIK

Prekės kodas
WESTFALIAKLAS

APRAŠYMAS

Kokybiška, patikima, ilgaamžė, moderni, stilinga,  atitinkanti aukščiausius higienos standartus ir lengvai prižiūrima  slaugos lova WESTFALIA KLASSIK – teisingas ir praktiškas pasirinkimas, garantuojantis besinaudojančio lova patogumą, lengvinantis slaugančiojo kasdienybę! Puikus kainos ir kokybės santykis! Gulimosios dalies matmenis galima rinktis iš daugelio variantų, todėl ši lova tinkama įvairių fizinių duomenų naudotojui!

Didžiausia lovos WESTFALIA KLASSIK apkrova – 200 kg. Ši lova tinka tik suaugusiems pacientams, kurių ūgis yra ne žemesnis kaip 146 cm, o svoris ne  mažesnis nei 40 kg. Lovos gulimojo paviršiaus aukštis (36 – 80 cm), nugaros ir šlaunų atramų kampai reguliuojami elektra. Lova valdoma pulteliu, leidžiančiu blokuoti pasirinktas funkcijas. Dėl ilgo laido pultelį patogu naudoti iš bet kurios lovos pusės. Žemiausia lovos padėtis užtikrina naudotojo saugumą ir mažina kritimo traumų galimybę, o lengvai reguliuojamas lovos aukštis leidžia slaugytojams pasirinkti saugiausią poziciją savo nugarai. Patogi sėdėjimo padėtis lovoje palengvina kvėpavimą ir sumažina plaučių aspiracijos riziką valgio metu.

Lovos rėmas pagamintas iš metalinių, dažytų profilių. Gulimasis paviršius – metalinis, sudarytas iš keturių dalių, su laikikliais čiužiniui, atlošas – stumdomas. Kėlimo konstrukcija kryžminė. Lovos galai pagaminti iš laminuotos medžio drožlių plokštės (galima rinktis iš kelių stilių ir spalvų). Visos medinės lovos dalys – buko spalvos. Lova turi keturis tvirtus 10 cm skersmens  ratukus su centrine stabdymo sistema, garantuojančia stabilią fiksaciją. Galvūgalyje yra specialios kišenės pasikėlimo rankenai įstatyti. Į lovos komplektaciją įeina: nuleidžiami mediniai šoniniai turėklai iš abiejų lovos pusių ir pasikėlimo rankena. Visi lovos paviršiai pripažinti saugiais sąlyčiui su oda.

Kiekviena slaugos lova WESTFALIA KLASSIK gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Lova  surenkama lengvai,  greitai ir be specialių įrankių pagalbos. Kid-Man™ atstovai gali nemokamai ją surinkti arba apmokyti klientus, kaip tai padaryti savarankiškai.

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui! 

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 200
Svoris, kg 115
Bendras aukštis, cm 36-80
Aukščio reguliavimo padėtys 36-80
Bendras plotis, cm 102
Bendras ilgis, cm 208
Gulimoji dalis, cm 90x200
Nugaros atramos kampas,° 0-70˚
Kojų atramos kampas, ° 0-35˚
Ratukų skersmuo, mm 100

PANAŠIOS PREKĖS