I virsu
Atgal
LIGONIO STALIUKAS VIRŠ LOVOS
LIGONIO STALIUKAS VIRŠ LOVOS LIGONIO STALIUKAS VIRŠ LOVOS LIGONIO STALIUKAS VIRŠ LOVOS LIGONIO STALIUKAS VIRŠ LOVOS

LIGONIO STALIUKAS VIRŠ LOVOS

Prekės kodas
04-6700F
68.00 €
234.79 Lt
  • Pristatymas į namus (€ 5.00)
  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • 24 mėnesių garantinis laikotarpis

APRAŠYMAS

Ligonio staliukas virš lovos skirtas naudoti ligoninėse, slaugos namuose ar kitose vietose. Dėl galimybės keisti staliuko aukštį ir posvyrio kampą jis yra ypatingai patogus gulinčiam pacientui – valgant, skaitant ir pan. Rėmas sukonstruotas  taip, kad staliukas lengvai pavažiuotų po lova. Gaminio negalima naudoti  lauke,  statyti ant nuožulnaus ar nelygaus paviršiaus!

Stalviršis medinis, su paaukštintomis briaunelėmis pagal visą stalviršio perimetrą. Reguliuojama: pasvirimo kampas – iki 45°, aukštis – nuo 73 cm iki 116 cm. Keturi 7,5 cm skersmens   ratukai turi stabdžius. Norėdami įjungti stabdžius – paspauskite stabdžių fiksavimo rankenėlę žemyn, išjungti – pakelkite ją į viršų, užfiksuoti staliuką  – įjunkite ne mažiau kaip trijų ratukų stabdžius.


Surinkimas. Į apatinę rėmo dalį įsukite ratukus (sutvirtinkite juos pridedamu įrankiu). Apatinį stovą pritvirtinkite prie rėmo dalies su trimis varžtais ir sutvirtinkite veržlėmis. Viršutinę stovo dalį įstatykite į stalviršį, prisukite rankenėlę, kad stalviršis nejudėtų. Viršutinę staliuko dalį sujunkite su apatine. Pasirinkę tinkamą staliuko aukštį, sutvirtinkite rankenėle.

Kiekvienas
ligonio staliukas virš lovos gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Staliuką rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių arba apkloti.

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!

 

FAILAI ATSISIUNTIMUI

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 10
Svoris, kg 8.2
Bendras aukštis, cm 76-124
Bendras plotis, cm 41
Bendras ilgis, cm 61

PANAŠIOS PREKĖS