I virsu
Atgal
PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS LIGHTMAN TRAVEL, DYDIS 41 CM
PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS LIGHTMAN TRAVEL, DYDIS 41 CM PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS LIGHTMAN TRAVEL, DYDIS 41 CM PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS LIGHTMAN TRAVEL, DYDIS 41 CM PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS LIGHTMAN TRAVEL, DYDIS 41 CM PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS LIGHTMAN TRAVEL, DYDIS 41 CM PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS LIGHTMAN TRAVEL, DYDIS 41 CM PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS LIGHTMAN TRAVEL, DYDIS 41 CM PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS LIGHTMAN TRAVEL, DYDIS 41 CM

PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS LIGHTMAN TRAVEL, DYDIS 41 CM

Prekės kodas
04-018-2/41
207.00 €
714.73 Lt
  • Pristatymas į namus (€ 0)
  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • 24 mėnesių garantinis laikotarpis

APRAŠYMAS

Tvirtos ir patikimos konstrukcijos universalus neįgaliojo vežimėlis, pritaikytas asmenims, kurių svoris iki 120 kg. Konstrukcija aliuminė, dažyta, su kryžme, todėl vežimėlis lengvai suglaudžiamas ir yra patogus transportavimui. Suglausto vežimėlio plotis tik 32 cm,. Vežimėlio sėdynė ir nugaros atrama paminkštinta. Vežimėlyje sumontuota dviguba stabdžių sistema – palydovo ir paciento. Rankų atramos pakeliamos. Nuimamos, pasukamos į šonus, reguliuojamo aukščio pėdų atramos su kulnų palaikymo dirželiu. Priekiniai ratai iš minkštos medžiagos monolitiniai (PU), galiniai ratai pripučiami. Komplektuojama su pasėstu.

Dėmesio. Šis Kid-Man™ produktas yra parduodamas su daline arba pilna Lietuvos Respublikos Valstybės kompensacija, o tai reiškia, kad mūsų klientui, pateikus reikiamus dokumentus, prekė nieko nekainuos arba bus dalinai kompensuota. Susiekite ir mes patarsime jums bei padėsime sutvarkyti visus formalumus. 
 

FAILAI ATSISIUNTIMUI

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 120
Svoris, kg 13.6
Bendras aukštis, cm 93
Bendras plotis, cm 59
Bendras ilgis, cm 105
Sėdynės aukštis, cm 52
Sėdynės plotis, cm 41
Sėdynės gylis, cm 41
Ratukų skersmuo, mm 190 / 310

PANAŠIOS PREKĖS