I virsu
Atgal
STOVĖJIMO ATRAMA VAIKUI KATĖ, DYDIS 1

STOVĖJIMO ATRAMA VAIKUI KATĖ, DYDIS 1

Prekės kodas
KATE_1

APRAŠYMAS

Stovėjimo atrama vaikui KATĖ skirta ankstyvajai negalinčio savarankiškai stovėti vaiko reabilitacijai, kuomet siekiama pamažu jį pripratinti prie stovimos padėties. Vaikui esant šiame prietaise jo kūnas geriau aprūpinamas deguonimi, stimuliuojama psichomotorinė sistema, atsakinga už taisyklingos kūno padėties suvokimą ir tinkamą ryšį tarp galvos smegenų centrų ir kūno raumenų. Atrama pagaminta iš ekologiškos medienos, dažytos rankiniu būdu. Į priemonės staliuke integruotą gilų dubenį galima sudėti daug naudotoją lavinančių žaislų.

Ši atrama leidžia pacientams saugiai ir lengvai judinti bei valdyti viršutines galūnes. Prietaisas  pasižymi teigiamu poveikiu pacientų vystymuisi, apsaugo juos nuo galimo sužalojimo pavojaus bei lengvina traumų ar judėjimo sutrikimų padarinius.

 Rekomenduojama prietaisą naudoti vaikams su šiais sutrikimais:
- cerebriniu  paralyžiumi (įvairių tipų ir formų);
- myelomeningocele (įgimta stuburo smegenų išvarža);
-  po įvairios kilmės galvos smegenų ir stuburo traumų;
- raumenų ligomis, susijusiomis su pareze ir paralyžiumi;
- genetinėmis ligomis, susijusiomis su pareze;
- kitomis ligomis, susijusiomis su pareze, paralyžiumi ir judėjimo sistemos sutrikimais;
- po galvos ir stuburo smegenų bei apatinių galūnių pažeidimų.

Stovėjimo atramoje vaikas jaučiasi ypač patogiai, nes visos jos dalys, besiliečiančios su kūnu, yra paminkštintos. O jų užvalkalai yra pagaminti iš tvirtos, antibakterinės, antialerginės, pelėsiui atsparios, orui pralaidžios, lengvai valomos ir dezinfekuojamos medžiagos. Tai reiškia, kad nesikaupia drėgmė ir vaiko kūnas nėra dirginimas – jis gali netrukdomai  vykdyti gydančio specialisto pateiktas užduotis, gerinti stovėjimo įgūdžius. Prietaisas turi reguliuojamo aukščio ir pločio šonines atramas, kurios fiksuojamos Velcro juosta nugarinėje dalyje. Stovėjimo atramos posvyrio į priekį kampas (nuo 25 iki 85 laipsnių) gali būti švelniai keičiamas net kartu su vaiku dėl joje esančios dujinės spyruoklės, naudojant kojinį pedalą. Prietaise taip pat yra krūtinės ir dubens (paminkštintos), kojų atramos su tvirtinimo diržais ir reguliuojamos 3D pėdų atramos su tvirtinimo dirželiais. Priemonės pagrinde sumontuoti keturi lengvai besisukiojantys ratukai su stabdžiais, leidžiantys pacientams lengvai judėti lygiu paviršiumi. Už papildomą  kainą galima įsigyti reikalingus priedus.

Stovėjimo atrama vaikui KATĖ tinkama naudojimui tik tuomet, jei prietaiso ir atramų koregavimo darbai buvo atlikti atsižvelgus į paciento ūgį ir svorį. Laikyti vaiką tam tikroje pozicijoje per jėgą – draudžiama. Minėti veiksmai vers pacientą jaustis nepatogiai  ir neleis jam išlaikyti tinkamos laikysenos.

Prietaisą laikykite švarioje, sausoje ir tinkamai vėdinamoje patalpoje. Valymo ir techninės priežiūros darbus būtina atlikti kartą per mėnesį pagal instrukcijoje pateiktus nurodymus. 
  
Dėmesio! Šio Kid-Man™ produkto įsigijimui yra taikoma Lietuvos Respublikos Valstybės kompensacija. Tai reiškia, kad mūsų klientui, pateikusiam reikiamus dokumentus, vieną kartą per 4 metus gali būti suteikiama iki 1200 eurų kompensacija, bet ne daugiau už faktines įsigijimo išlaidas. Tuo atveju, jei nustatyta hemiplegija arba ryški hemiparezė, paraplegija, tetraplegija, tetraparezė, ryški ataksija, ryškus hiperkinezinis sindromas ir pan.
Susisiekite ir mes patarsime jums bei padėsime sutvarkyti visus formalumus (detalesnė informacija pateikiama priede).


Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!  

FAILAI ATSISIUNTIMUI

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 25
Svoris, kg 17
Bendras aukštis, cm 73
Bendras plotis, cm 54
Bendras ilgis, cm 100
Atverčiamo staliuko posvyrio kampas,° 25-85

PANAŠIOS PREKĖS