I virsu
Atgal
ORO PAGALVĖLĖ VEŽIMĖLIUI, DYDIS 38X38X10 CM
ORO PAGALVĖLĖ VEŽIMĖLIUI, DYDIS 38X38X10 CM ORO PAGALVĖLĖ VEŽIMĖLIUI, DYDIS 38X38X10 CM

ORO PAGALVĖLĖ VEŽIMĖLIUI, DYDIS 38X38X10 CM

Prekės kodas
C4/38X38X10

APRAŠYMAS

Ši oro pagalvėlė vežimėliui skirta žmonėms, kurie naudojasi neįgaliųjų vežimėliais ar dėl kitų priežasčių yra priversti nuolatos sėdėti vienoje pozoje ir todėl jiems yra reikalinga profilaktinio ar gydomojo pobūdžio odos priežiūra bei  sėdėjimo pozicijos koregavimas. Pagalvėlė užtikrina patogų sėdėjimą ir apsaugo nuo pragulų atsiradimo, taip pat gali būti naudojamas jau susiformavusių pragulų gydymui. Dėl aukšto pagalvėlės elastingumo lygio jis sumažina paciento kūno apkrovimą, leidžia kraujui geriau cirkuliuoti prispaustose kūno vietose ir taip išvengiama pragulų atsiradimo. 

Pagalvėlė pagaminta iš natūralios, aukščiausios kokybės gumos. Tokiu būdu pagaminti gaminiai yra nealergizuojantys ir atitinka visus tokiems medicininiams gaminiams keliamus reikalavimus. Patobulinta centrinio pripūtimo vožtuvo konstrukcija leidžia naudoti šią pagalvėlę dviem būdais – kaip vienos ar keturių kamerų.  Siūlome įvairių matmenų bei 2 skirtingų aukščių (5 ir 10 centimetrų) pagalvėles. Nėra jokių šios oro pagalvėlės vežimėliui naudojimosi  apribojimų.

Dėmesio! Šio Kid-Man™ produkto įsigijimui yra taikoma dalinė arba viso dydžio Lietuvos Respublikos valstybės kompensacija, o tai reiškia, kad mūsų klientui, pateikusiam reikiamus dokumentus, prekė nieko nekainuos arba bus iš dalies kompensuota. Susisiekite ir mes patarsime jums bei padėsime sutvarkyti visus formalumus (detalesnė informacija pateikiama priede)!

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui! 

FAILAI ATSISIUNTIMUI

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Svoris, kg 1.5
Bendras aukštis, cm 10
Bendras plotis, cm 38
Bendras gylis, cm 38

Atsiliepimai

Daiva
 • Kaunas
 • Paskelbta: 2022-10-16
10/10

Sveiki. Ačiū. Prekę gavau, pristatymas greitas, prekė atitinka aprašymą. Pasigedau bendravimo pardavėjas-purkėjas. Kaip pvz., užsakius prekę, gauti patvirtinimą ar išsiuntus, gauti pranešimą. Tik pastaba. Geros prekybos!

 • Ar lengva užsakyti prekes?
  10/10
 • Ar pakanka informacijos apie prekes?
  10/10
 • Įvertinkite pristatymo terminą
  10/10
 • Ar rekomenduosite mus?
  10/10

PANAŠIOS PREKĖS