I virsu
Atgal
PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS STEELMAN TRAVEL, DYDIS 48 CM
PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS STEELMAN TRAVEL, DYDIS 48 CM PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS STEELMAN TRAVEL, DYDIS 48 CM PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS STEELMAN TRAVEL, DYDIS 48 CM PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS STEELMAN TRAVEL, DYDIS 48 CM PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS STEELMAN TRAVEL, DYDIS 48 CM

PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS STEELMAN TRAVEL, DYDIS 48 CM

Prekės kodas
04-008B-3/48

APRAŠYMAS

Tvirtos ir patikimos konstrukcijos pervežimo vežimėlis STEELMAN TRAVEL skirtas asmenims iki 120 kg svorio, turintiems laikinų ar ilgalaikių mobilumo problemų. Vežimėlis neturi varymo lankų, todėl nėra tinkamas savarankiškam naudojimui – tiek patalpoje, tiek lauke vežimėlį gali varyti tik palydovas, naudodamasis stūmimo rankenomis, sumontuotomis virš atlošo. Drąsiai kreipkitės ir mes nedelsiant išnuomosime Jums šį patogų vežimėlį (žemiau pateikiamos nuomojimo sąlygos)! 

Apvaliame lipduke ant porankio įrašytas skaičius (pvz. 48) nurodo, kad vežimėlio sėdynės plotis yra 48 cm. Vežimėlio atlošas ir sėdynė – paminkštinti. Atlošo aukštis – 41 cm, sėdynės gylis – 42 cm. Nuimami, pasukami į šonus, reguliuojamo aukščio pakojai su nuimamu kulnų palaikymo dirželiu. Galiniai ratai – monolitiniai (nepripučiami). Priekinių ratų dydis – 20x5 cm, galinių – 30 cm.

Šios judėjimo priemonės konstrukcija metalinė, dažyta, su kryžme, todėl vežimėlis  lengvai suglaudžiamas, jį patogu gabenti. Norėdami suskleisti vežimėlį  nuimkite arba pakelkite pakojus.  Norėdami įlipti ar išlipti iš vežimėlio, visada pasukite pakojus į šonus ar pakelkite juos į viršų. Pakojų ilgis turi būti nustatytas taip, kad kojos per kelius būtų sulenktos 90° kampu (stačiu kampu). Jei pakojai yra netinkamame aukštyje, pakinta sėdinčiojo svorio centras, sutrikdoma pusiausvyra, gali atsirasti stuburo deformacijų, pragulų.

Vežimėlio porankiai yra nuimami. Rekomenduojame juos nuimti sėdantis į/iš vežimėlio iš šono. Važinėjant porankiai turi būti fiksuoti. 

Vežimėlio stovėjimo stabdžiai sumontuoti iš abiejų vežimėlio pusių virš galinių ratų, įjungiami ar išjungiami naudojantis specialia rankenėle. Norėdami įjungti
stovėjimo stabdį stumkite rankenėlę nuo savęs, norėdami jį išjungti  ir judėti rankenėlę patraukite į save. Stovėjimo stabdis privalo būti įjungtas sėdantis į vėžimėlį ar keliantis iš jo, tačiau juo negalima mažinti greičio.

Vežimėlis parduodamas pilnai surinktas – tereikia įstatyti pakojus. Prieš naudojimą visuomet įsitikinkite, kad pakojai tvirtai laikosi. 
 
Kiekvienas pervežimo vežimėlis STEELMAN TRAVEL gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Vežimėlį rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių arba apkloti.

Priemonei suteikiama 24 mėnesių garantija (išskyrus priekinius ir galinius ratus) nuo įsigijimo dienos. 

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui! 
 

FAILAI ATSISIUNTIMUI

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 120
Svoris, kg 16.6
Bendras aukštis, cm 90
Bendras plotis, cm 68
Bendras ilgis, cm 105
Sėdynės aukštis, cm 50
Sėdynės plotis, cm 48
Sėdynės gylis, cm 42

Atsiliepimai

Aušra
 • Vilnius
 • Paskelbta: 2021-07-12
10/10

Aciu. Paslauga patenkita.

 • Ar lengva užsakyti prekes?
  10/10
 • Ar pakanka informacijos apie prekes?
  10/10
 • Įvertinkite pristatymo terminą
  10/10
 • Ar rekomenduosite mus?
  10/10

PANAŠIOS PREKĖS