I virsu
Atgal
PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS STEELMAN TRAVEL, DYDIS 43 CM
PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS STEELMAN TRAVEL, DYDIS 43 CM PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS STEELMAN TRAVEL, DYDIS 43 CM PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS STEELMAN TRAVEL, DYDIS 43 CM PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS STEELMAN TRAVEL, DYDIS 43 CM PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS STEELMAN TRAVEL, DYDIS 43 CM

PERVEŽIMO VEŽIMĖLIS STEELMAN TRAVEL, DYDIS 43 CM

Prekės kodas
04-008B-3/43
159.00 €
549.00 Lt
  • Pristatymas į namus (€ 0)
  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • 24 mėnesių garantinis laikotarpis

APRAŠYMAS

Tvirtos ir patikimos konstrukcijos universalus neįgaliojo vežimėlis, pritaikytas asmenims, kurių svoris iki 120 kg. Konstrukcija metalinė, dažyta, su kryžme, todėl vežimėlis lengvai suglaudžiamas ir yra patogus transportavimui. Suglausto vežimėlio plotis tik 32 cm, nugaros atramos aukštis 51 cm, sėdynės gylis 41 cm. Vežimėlio sėdynė ir nugaros atrama paminkštinta. Nugaros atrama atlenkiama. Vežimėlyje sumontuota dviguba stabdžių sistema – palydovo ir paciento. Rankų atramos nuimamos su fiksatoriais, atramų aukštis nuo sėdynės 220 mm. Nuimamos, pasukamos į šonus, reguliuojamo aukščio pėdų atramos su kulnų palaikymo dirželiu. Ratai iš minkštos medžiagos, monolitiniai.

Dėmesio. Šis Kid-Man™ produktas yra parduodamas su daline arba pilna Lietuvos Respublikos Valstybės kompensacija, o tai reiškia, kad mūsų klientui, pateikus reikiamus dokumentus, prekė nieko nekainuos arba bus dalinai kompensuota. Susiekite ir mes patarsime jums bei padėsime sutvarkyti visus formalumus. 

FAILAI ATSISIUNTIMUI

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 120
Svoris, kg 16.4
Bendras aukštis, cm 90
Bendras plotis, cm 63
Bendras ilgis, cm 105
Sėdynės aukštis, cm 50
Sėdynės plotis, cm 43
Sėdynės gylis, cm 42

PANAŠIOS PREKĖS