I virsu
Atgal
ELEKTRINIS VONIOS KELTUVAS BELLAVITA
ELEKTRINIS VONIOS KELTUVAS BELLAVITA ELEKTRINIS VONIOS KELTUVAS BELLAVITA ELEKTRINIS VONIOS KELTUVAS BELLAVITA ELEKTRINIS VONIOS KELTUVAS BELLAVITA ELEKTRINIS VONIOS KELTUVAS BELLAVITA ELEKTRINIS VONIOS KELTUVAS BELLAVITA ELEKTRINIS VONIOS KELTUVAS BELLAVITA

ELEKTRINIS VONIOS KELTUVAS BELLAVITA

Prekės kodas
BELLAVITA

APRAŠYMAS

Naujos kartos, saugus ir patogus elektrinis vonios keltuvas BELLAVITA pagamintas laikantis ergonomikos principų, naudojant naujausias technologijas. Keltuvas atitinka visus įprastus tokioms priemonėms keliamus reikalavimus, tačiau turi daug kitų privalumų.
Dėl ypatingos konstrukcijos ir naudojamų pažangių medžiagų keltuvo svoris yra mažiausias rinkoje (tik 9,7 kg kartu su rankiniu valdymo pultu). Be to, keltuvas pasižymi ypač plačiu kėlimo diapazonu, yra pritaikytas įvairaus tipo vonioms. Keltuvui pasiekus minimalią aukščio padėtį nugaros atrama automatiškai atlošiama atgal. Galvos atrama – lengvai reguliuojama iki pageidaujamo aukščio. Sėdynė – su atlenkiamais šonais, sėdimoji dalis ir nugaros atrama – plastikinės su ypač higienišku, lengvai nuimamu ir pritvirtinamu, neslidžiu, nesugeriančiu drėgmės, poringu, minkštu užvalkalu. Visos pasiekiamos briaunos, kampai ir paviršiai – glotnūs, be atplaišų bei suapvalinti.

Elektrinė keltuvo dalis apsaugota nuo vandens poveikio (apsaugos nuo skysčių klasė IP X7).
BELLAVITA savaime išsijungia maždaug po 30 minučių, keltuve taip pat yra avarinis išjungimo mygtukas, kurį bet kada galima aktyvuoti. Baterija integruota į valdymo pultelį. Į keltuvo komplektaciją įeina: baterijų įkroviklis, baltas užvalkalas.
Naudodamiesi keltuvu visada atsisėskite keltuvo viduryje ir nugara atsiremkite į atlošą, laikykite kojas ištiestas į priekį ir laisvą ranką padėkite ant vonios krašto arba sau ant kelių. Kitą ranką naudokite keltuvo valdymui rankiniu pultu. Jei keltuvu naudojasi sunkiai galūnes valdantis žmogus, kelkite ir nuleiskite jį laikydamiesi visų saugumo reikalavimų. Priklausomai nuo besimaudančio žmogaus svorio pilnai įkrauto akumuliatoriaus įkrovos užtenka daugiausia 6 maudymosi kartams. Pakeliama ar nuleidžiama apytiksliai per 50 sek.

Kiekvienas
elektrinis vonios keltuvas BELLAVITA gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Rekomenduojama periodiškai (bent kartą per metus) atlikti techninę keltuvo patikrą pasitelkus kvalifikuotus specialistus. Po kiekvieno naudojimo keltuvą nuplaukite karštu vandeniu, nenaudokite agresyvių ir paviršių braižančių valiklių. Užvalkalus galima skalbti rankomis ar skalbimo mašinoje +60° temperatūroje, bet nereiktų džiovinti džiovyklėje.
Priemonei suteikiama 24 mėnesių garantija (išskyrus uždangalus) nuo įsigijimo dienos.

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!

FAILAI ATSISIUNTIMUI

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 140
Svoris, kg 9.7
Bendras plotis, cm 70
Bendras ilgis, cm 83
Sėdynės aukštis, cm 6,5 - 48
Sėdynės plotis, cm 35
Sėdynės gylis, cm 42
Nugaros atramos kampas,° 10-45˚

Atsiliepimai

Rimantas
 • Vilnius, Vilniaus m. sav.
 • Paskelbta: 2023-03-14
9/10

Trūksta fizinės parduotuvės miete, kad galima būtu apžiūrėti ir pačiupinėti prekę prieš įsigijant ją.

 • Ar lengva užsakyti prekes?
  10/10
 • Ar pakanka informacijos apie prekes?
  7/10
 • Įvertinkite pristatymo terminą
  10/10
 • Ar rekomenduosite mus?
  10/10
Rūta
 • Kaunas
 • Paskelbta: 2022-12-02
10/10

Ačiū už kokybišką darbą

 • Ar lengva užsakyti prekes?
  10/10
 • Ar pakanka informacijos apie prekes?
  10/10
 • Įvertinkite pristatymo terminą
  10/10
 • Ar rekomenduosite mus?
  10/10

PANAŠIOS PREKĖS