I virsu
Atgal
ALIUMININĖ LAZDELĖ PAMINKŠTINTA ANATOMINE RANKENA PILKA, KAIRIARANKIUI

ALIUMININĖ LAZDELĖ PAMINKŠTINTA ANATOMINE RANKENA PILKA, KAIRIARANKIUI

Prekės kodas
695LSTGr

APRAŠYMAS

Tvirta ir saugi, aukštos kokybės aliuminė lazdelė paminkštinta  anatomine rankena, kairiarankiams skirta žmonėms, turintiems judėjimo problemų.

Lazdelės rankena silikoninė, su patogiai išformuota anatomine  rankena specialiai  pritaikyta kairiarankiams. Lazdelė yra pilkos spalvos. Aukštis yra reguliuojamas vienu lazdelės šone esančiu mygtuko paspaudimu. Tinkamai parinktas lazdelės aukštis yra tuomet, kai jos rankena yra ties Jūsų riešu, kai ranka pilnai ištiesta ir priglausta prie šono. Laikykite lazdelę taip, kad atlenktas rodomasis pirštas liestų lazdelės vertikalų paviršių. Taip apkrova, tenkanti lazdelei, pasiskirstys tolygiai.

Lazdelę patartina laikyti priešingoje rankoje silpnesnei ar sužeistai kojai. Jei lazdelė naudojama papildomam stabilumui užtikrinti, ją galima laikyti bet kurioje rankoje. Abiem atvejais, eidami lazdelę laikykite šone, remkitės dviem taškais į žemę – viena koja ir lazdele.

Kiekviena aliuminė lazdelė paminkštinta anatomine rankena, kairiarankiams gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Periodiškai tikrinkite ir pakeiskite susidėvėjusius guminius antgalius, valykite lazdelę muilinu, šiltu vandeniu.

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 130
Svoris, kg 0.45
Bendras aukštis, cm 74-94

PANAŠIOS PREKĖS