I virsu
Atgal
SUDEDAMA LAZDELĖ
SUDEDAMA LAZDELĖ SUDEDAMA LAZDELĖ SUDEDAMA LAZDELĖ

SUDEDAMA LAZDELĖ

Prekės kodas
01-2352
14.00 €
48.34 Lt
  • Pristatymas į namus (€ 5.00)
  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • 24 mėnesių garantinis laikotarpis

APRAŠYMAS

Tvirta ir saugi, aukštos kokybės sudedama lazdelė  skirta žmonėms, turintiems judėjimo problemų. 

Lazdelė pagaminta iš aliuminio su patogiai išformuota, plastikine rankena, neslystančiu guminiu antgaliu. Nenaudojant lazdelės ją galima lengvai sulankstyti,   užima nedaug vietos gabenant krepšyje ar automobilyje. Yra daugkartinio naudojimo dėklas.

Lazdelės aukštis  reguliuojamas vienu lazdelės šone esančiu mygtuko paspaudimu. Tinkamai parinktas lazdelės aukštis yra tuomet, kai jos rankena yra ties Jūsų riešu, kai ranka pilnai ištiesta ir priglausta prie šono. Laikykite lazdelę taip, kad atlenktas rodomasis pirštas liestų lazdelės vertikalų paviršių. Taip apkrova, tenkanti lazdelei, pasiskirstys tolygiai.

Lazdelę patartina laikyti priešingoje rankoje silpnesnei ar sužeistai kojai. Jei lazdelė naudojama papildomam stabilumui užtikrinti, ją galima laikyti bet kurioje rankoje. Abiem atvejais, eidami lazdelę laikykite šone, remkitės dviem taškais į žemę – viena koja ir lazdele. 

Kiekviena sudedama lazdelė gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Periodiškai tikrinkite ir pakeiskite susidėvėjusius guminius antgalius, valykite lazdelę muilinu, šiltu vandeniu.

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!
 

FAILAI ATSISIUNTIMUI

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 100
Svoris, kg 0.4
Bendras aukštis, cm 80-90

PANAŠIOS PREKĖS