I virsu
Atgal
PERSLINKIMO LENTA BUFFALO
PERSLINKIMO LENTA BUFFALO PERSLINKIMO LENTA BUFFALO PERSLINKIMO LENTA BUFFALO PERSLINKIMO LENTA BUFFALO PERSLINKIMO LENTA BUFFALO PERSLINKIMO LENTA BUFFALO

PERSLINKIMO LENTA BUFFALO

Prekės kodas
PASLN15DBUFALO
6.00 €
20.72 Lt

APRAŠYMAS

Perslinkimo lenta BUFFALO skirta naudotojui iki 150 kg svorio persikėlimui nuo vieno paviršiaus ant kito neatsistojant. Ji puikiai tinkama naudojimui  namuose:  miegamajame, gyvenamajame kambaryje, virtuvėje ar vonios kambaryje persikeliant nuo neįgaliojo vežimėlio ant sofos, lovos, kėdės ar tualeto kėdės (ir atvirkščiai). Lenta yra lengva, todėl  ją  patogu pasiimti su savimi vykstant į viešąsias erdves, pasinaudoti ja  įlipant ir išlipant iš transporto priemonės arba persikeliant ant suolelių, kėdžių ar kitų sėdimų vietų. 

Lenta yra ryški ir turi dvigubą įpjovą, užtikrinančią  didesnį stabilumą ir  ypatingą  saugumą persikėlimo metu. Lenta sukurta taip, kad tarnautų ilgą laiką ir nekeltų pavojaus žmogui.

Dėl perslinkimo lentos BUFFALO gamybai naudojamų medžiagų ji yra itin atspari mechaniniam poveikiui, lengvai valoma ir dezinfekuojama įprastinėmis priemonėmis. 

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui! 

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 150
Svoris, kg 1.2
Bendras plotis, cm 32.5
Bendras ilgis, cm 77
Storis, cm 0.4

PANAŠIOS PREKĖS