I virsu
Atgal
SLAUGOS LOVA DALI ECON LOW ENTRY
SLAUGOS LOVA DALI ECON LOW ENTRY SLAUGOS LOVA DALI ECON LOW ENTRY SLAUGOS LOVA DALI ECON LOW ENTRY SLAUGOS LOVA DALI ECON LOW ENTRY SLAUGOS LOVA DALI ECON LOW ENTRY SLAUGOS LOVA DALI ECON LOW ENTRY SLAUGOS LOVA DALI ECON LOW ENTRY SLAUGOS LOVA DALI ECON LOW ENTRY SLAUGOS LOVA DALI ECON LOW ENTRY

SLAUGOS LOVA DALI ECON LOW ENTRY

Prekės kodas
DALIECONLE
819.00 €
2827.84 Lt
  • Pristatymas į namus (€ 0)
  • 30 dienų grąžinimo garantija
  • 24 mėnesių garantinis laikotarpis

APRAŠYMAS

Kokybiška, patikima, ilgaamžė, moderni, atitinkanti aukščiausius higienos standartus ir lengvai prižiūrima naujoji slaugos lova DALI ECON – teisingas ir praktiškas pasirinkimas, garantuojantis besinaudojančio lova komfortą, lengvinantis slaugančiojo kasdienybę! Puikus kainos ir kokybės santykis! Siekdami maksimaliai patenkinti Jūsų poreikius siūlome rinktis net iš penkių turimų modelių!

DALI ECON LOW ENTRY – žemiausia, reguliuojamo 23–63 cm aukščio lova.
Lovos aukštis, nugaros ir šlaunų atramų kampai reguliuojami elektra. Lova valdoma pulteliu, leidžiančio blokuoti pasirinktas funkcijas. Dėl ilgo laido pultelį patogu naudoti iš bet kurios lovos pusės. Žemiausia lovos padėtis užtikrina vartotojo saugumą ir mažina kritimo traumų galimybę, o lengvai reguliuojamas lovos aukštis leidžia slaugytojams pasirinkti saugiausią poziciją savo nugarai. Patogi sėdėjimo padėtis lovoje palengvina kvėpavimą ir sumažina plaučių aspiracijos riziką valgio metu.

Maksimali lovos apkrova – 185 kg. Gulimasis paviršius – medinis, sudarytas iš keturių dalių, su laikikliais čiužiniui. Lovos galai pagaminti iš laminuotos medžių drožlių plokštės. Visos medinės dalys – buko spalvos. Atnaujintus 10 cm skersmens lovos ratukus su individualiais stabdžiais, laiduojančiais stabilią fiksaciją, galima naudoti avint šlepetėmis arba be jų. Galvūgalyje yra specialios kišenės pasikėlimo rankenai įstatyti. Lova komplektuojama su nuleidžiamais mediniais šoniniais turėklais iš abiejų lovos pusių ir pasikėlimo rankena. „Easy click“ sistema – užtikrintas apsauginių turėklų pakėlimas per kelias sekundes!

Lova DALI ECON surenkama lengvai,  greitai ir be specialių įrankių pagalbos. Prieš įsigydami lovą galite ją išbandyti nemokamai! Žemiau pateikiama pagalbinė vaizdinė lovos surinkimo instrukcija.SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 175
Svoris, kg 97
Bendras aukštis, cm 23-63
Aukščio reguliavimo padėtys 23-63
Bendras plotis, cm 102
Bendras ilgis, cm 225
Gulimoji dalis, cm 90x200
Nugaros atramos kampas,° 0-70˚
Kojų atramos kampas, ° 0-38˚
Antitrendelenburgo padėtis, ° 0-11˚
Ratukų skersmuo, mm 75

PANAŠIOS PREKĖS