I virsu
Atgal
SLAUGOS LOVA ALLURA II 100
SLAUGOS LOVA ALLURA II 100 SLAUGOS LOVA ALLURA II 100 SLAUGOS LOVA ALLURA II 100 SLAUGOS LOVA ALLURA II 100

SLAUGOS LOVA ALLURA II 100

Prekės kodas
ALLURA_100

APRAŠYMAS

Kokybiška, ypač patogi, ilgaamžė, moderni, stilinga, atitinkanti aukščiausius higienos standartus ir lengvai prižiūrima  slaugos lova ALLURA II 100 – teisingas ir praktiškas pasirinkimas, garantuojantis besinaudojančio lova patogumą, lengvinantis slaugančiojo kasdienybę! Puikus kainos ir kokybės santykis! Gulimosios dalies matmenis galima rinktis iš daugelio variantų, todėl ši lova tinkama įvairių fizinių duomenų naudotojui! Dėl plačios gulimosios dalies  ir didelės leidžiamos  apkrovos ALLURA II serijos lovos  taip pat tinka sunkesniems žmonėms!

Didžiausia lovos ALLURA II 100 apkrova – 250 kg. Ši lova tinka tik suaugusiems pacientams, kurių ūgis yra ne žemesnis kaip 146 cm, o svoris ne  mažesnis nei 40 kg. Lovos gulimojo paviršiaus aukštis (36 – 80 cm), nugaros ir šlaunų  atramų kampai reguliuojami elektra( naudojant papildomą „Rastomat“ atramą blauzdas  galima pakelti rankiniu būdu). Lova valdoma pulteliu, leidžiančiu blokuoti pasirinktas funkcijas. Dėl ilgo laido pultelį patogu naudoti iš bet kurios lovos pusės. Žemiausia lovos padėtis užtikrina naudotojo saugumą ir mažina kritimo traumų galimybę, o lengvai reguliuojamas lovos aukštis leidžia slaugytojams pasirinkti saugiausią poziciją savo nugarai. Patogi sėdėjimo padėtis lovoje palengvina kvėpavimą ir sumažina plaučių aspiracijos riziką valgio metu.

Lovos rėmas pagamintas iš metalinių, dažytų profilių. Gulimasis paviršius – metalinis, sudarytas iš keturių dalių, su laikikliais čiužiniui.  Lovos galai pagaminti iš laminuotos medžio drožlių plokštės. Visos medinės lovos dalys – buko spalvos. Visi lovos paviršiai pripažinti saugiais sąlyčiui su oda. Lova turi keturis tvirtus 10 cm skersmens  ratukus su individualiais stabdžiais, garantuojančiais stabilią fiksaciją. Galvūgalyje yra specialios kišenės pasikėlimo rankenai įstatyti. Į lovos komplektaciją įeina: nuleidžiami, vientisi mediniai šoniniai turėklai iš abiejų lovos pusių ir pasikėlimo rankena. „Easy click“ sistema – užtikrintas apsauginių turėklų pakėlimas per kelias sekundes!

Kiekviena slaugos lova ALLURA II 100 gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Lova  surenkama lengvai,  greitai ir be specialių įrankių pagalbos. Kid-Man™ atstovai gali nemokamai ją surinkti arba apmokyti klientus, kaip tai padaryti savarankiškai.

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui! 

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 250
Svoris, kg 120
Bendras aukštis, cm 30-80
Bendras plotis, cm 111
Bendras ilgis, cm 224
Gulimoji dalis, cm 100x200
Nugaros atramos kampas,° 0-70˚
Kojų atramos kampas, ° 0-30˚
Antitrendelenburgo padėtis, ° 0-14˚
Ratukų skersmuo, mm 100

PANAŠIOS PREKĖS