I virsu
Atgal
ALIUMININĖ LAZDELĖ (,,T“ FORMOS PLASTMASINĖ RANKENA)
ALIUMININĖ LAZDELĖ (,,T“ FORMOS PLASTMASINĖ RANKENA)

ALIUMININĖ LAZDELĖ (,,T“ FORMOS PLASTMASINĖ RANKENA)

Prekės kodas
01-2331

APRAŠYMAS

Tvirta ir saugi, aukštos kokybės aliumininė lazdelė  su „T“ formos plastikine rankena skirta žmonėms iki 100 kg svorio, turintiems judėjimo problemų.

Lazdelės rankena plastikinė, su patogiai išformuota rankena. Lazdelės aukštis (73–76 cm) yra reguliuojamas vienu lazdelės šone esančiu mygtuko paspaudimu. Tinkamai parinktas lazdelės aukštis yra tuomet, kai jos rankena yra ties Jūsų riešu, kai ranka pilnai ištiesta ir priglausta prie šono. Laikykite lazdelę taip, kad atlenktas rodomasis pirštas liestų lazdelės vertikalų paviršių. Taip apkrova, tenkanti lazdelei, pasiskirstys tolygiai.

Lazdelę patartina laikyti priešingoje rankoje silpnesnei ar sužeistai kojai. Jei lazdelė naudojama papildomam stabilumui užtikrinti, ją galima laikyti bet kurioje rankoje. Abiem atvejais eidami lazdelę laikykite šone, remkitės dviem taškais į žemę – viena koja ir lazdele.

Kiekviena
aliumininė lazdelė  su „T“ formos plastikine rankena gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Periodiškai tikrinkite ir pakeiskite susidėvėjusius guminius antgalius, valykite lazdelę muilinu, šiltu vandeniu.

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!

 

FAILAI ATSISIUNTIMUI

SPECIFIKACIJA

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 100
Svoris, kg 0.3
Bendras aukštis, cm 74-97
Aukščio reguliavimo padėtys 10

PANAŠIOS PREKĖS